$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

KARADERE: ESPİYE İÇİN DURMAK YOK

Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Espiye halkına en güzel şekilde hizmet eden bir belediye konumuna geldiklerini kaydetti. Başkan Karadere, müdüründen memuruna, işçisinden temizlik görevlisine yapılan hizmetlerde tüm belediye personellerinin emeği bulunduğunu ifade etti.

KARADERE: ESPİYE İÇİN DURMAK YOK
  • 14.02.2019
  • 785 kez okundu
Reklam

Belediye Başkanı Mustafa Karadere, belediye personelleriyle bir araya geldi.

Belediyelerin halkın yerel ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak üzere görev yaptığını, kent yaşamının hemen her safhasında mutlaka belediye olduğunu ifade eden Başkan Karadere, “Belediyecilik kişinin doğumla ölüm arasında her zaman, her an bir şekilde ilişkili olduğu bir sosyal hizmetler zinciridir. Belediye de halkın bu hizmetleri en geniş şekilde alabilmek maksadıyla demokratik usullerle göreve getirdiği bir yerel yönetim birimidir” dedi.

ESPİYE TAKİP EDİLEN BİR İLÇE

Espiye’nin tüm Giresun tarafından artık merak edilen, takip edilen bir cazibe merkezi haline geldiğini söyleyen Karadere, bugün gelinen noktadan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Bu mutlulukta herkesin payı olduğunun, Espiye’nin bugünlere gelmesinde tüm belediye çalışanlarının emeği olduğunun altını çizen Karadere, “Bu hazzı birlikte paylaşıyor ve yaşıyoruz. Bugün Espiye’ye her türlü hizmeti ulaştırabilecek aracı gereci olan bir belediye haline geldik. Bunu bütün belediye personelinin çabası ve özverisiyle gerçekleştirdik” diye konuştu.

YENİ PROJE VE İŞLERE İMZA ATACAĞIZ

Her ne kadar büyük işlere ve başarılara imza atılmış olsa da Espiye’nin daha hak ettiği noktaya gelmediğini ifade eden Karadere şöyle konuştu;

“Espiye Belediyesi olarak pek çok ilki başarmış olsak da daha yapacak çok işimiz var. Şu anda hala istediğimiz noktada değiliz. Espiye’de imza atacak çok projemiz, başaracağımız daha çok işimiz var.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ