$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,23 / Satış: 9,27

Karademir: Yarının ne getireceğini bilmiyoruz

Çotanakların Basın Sözcüsü Karademir; “Şuanda beklemekten ve yetkililer tarafından yapılan uyarılara dikkat etmekten başka yapabileceğimiz bir şey yok.”

Karademir: Yarının ne getireceğini bilmiyoruz
  • 13.04.2020
  • 288 kez okundu
Reklam

Giresunspor Kulüp Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, tüm dünyanın olduğu gibi kendilerinin de koronavirüs salgını tehdidinin bertaraf edilmesini beklediklerini söyledi.

Yaşanan belirsizlik nedeniyle ileriye dönük açıklama yapmalarının söz konusu olamadığını ifade eden Karademir, “Bütün dünyanın ve ülkemizin içerisinde bulunduğu durum ortada. Tek temennimiz ve beklentimiz yaşadığımız bu olağanüstü durumun bir an önce son bulması ve insanların normal hayatlarına geri dönmesidir” dedi.

“Şuanda ileriye dönük bir açıklama yapabilmemiz mümkün görünmüyor” diyen Karademir, “Çünkü içerisinde bulunduğumuz şartlar altında yarının ne getireceğini kimse bilmiyor. Herkes gibi bizlerde yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve yapılan uyarılara dikkat etmeye çalışıyoruz. Süreç tamamlandığında ve yetkililer tarafından gerekli açıklamalar yapıldığında Giresunspor olarak bizlerde kamuoyuna daha detaylı bilgiler verebileceğiz” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%