$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Karaahmet’e eski başkanlardan tam destek!

Çotanakların başkan adayı Karaahmet, dün Giresunspor’un eski başkanları; Bekir Aygün ve Mehmet Ali Güney ile çok önemli görüşmelerde bulundu

Karaahmet’e eski başkanlardan tam destek!
  • 22.07.2020
  • 652 kez okundu
Reklam

Giresunspor başkan adayı Hakan Karaahmet, 1-8 Ağustos’ta yapılacak olağanüstü genel kurul öncesi görüşmelerini sürdürüyor. Dün Giresunspor’un eski başkanlarından Bekir Aygün ve Mehmet Ali Güney ile bir araya gelen Karaahmet, yaptığı görüşmelerin çok olumlu geçtiğini açıkladı.

Gazetemize konuşan Karaahmet, “Giresunspor’umuzun eski başkanları Bekir Aygün ve Mehmet Ali Güney ile çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Bekir Aygün başkanımın ve Mehmet Ali Güney başkanımın engin tecrübelerini, eski anılarını, Giresunspor’un dününü, bugününü ve yarınını konuştuk. Hedeflerimiz hakkında karşılıklı fikir alışverişi yaptık. İki başkanıma da değerli vakitlerini ayırdıkları ve şahsıma verdikleri destekleri nedeniyle teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Karaahmet, olağanüstü kongreye kadar Giresunspor’a gönül verip, hizmet eden herkes ile görüşmeye devam edeceğini sözlerine ekledi.

PAROLASI BELLİ: BİRLİK, BERABERLİK VE UZLAŞI

Giresunspor’da ilk resmi adaylığını açıklayan isim olan İşadamı Hakan Karaahmet, güçlü bir listeyle Olağanüstü Genel Kurul’a gireceği kaydedildi. Karaahmet’in listesine şekil vermeye devam ettiği ve Giresunlu üst düzey bazı isimlerin de listesinde olduğu gelen bilgiler arasında.

Her fırsatta uzlaşı, birlik ve beraberlikten bahseden Karaahmet, kalıcı gelir projeleri için de düğmeye bastı. Ciddi bir ekiple işbaşına gelmeye hazırlanan Karaahmet, göreve seçilmesi halinde bu projeleri de sırasıyla devreye sokacak.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%