$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Karaahmet: Kimse Giresunspor’un üstünde değildir

Olağanüstü Genel Kurul’dan sonra ilk kez kameraların karşısına geçen Yeşil Beyazlılar’ın Başkanı Hakan Karaahmet, oyuncu kadrosu oluştururken birçok konuya dikkat ettiklerini kaydetti. Başkan Karaahmet, hızlı bir şekilde sorunların çözümü için yola koyulduklarını ve gelinen noktada iyi denilebilecek seviyede yol kat ettiklerini ifade etti.

Karaahmet: Kimse Giresunspor’un üstünde değildir
  • 02.09.2020
  • 252 kez okundu
Reklam

Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, tesislerde düzenlediği basın toplantısıyla yeşil beyazlı kulübün dününü, bugününü ve yarını hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Karaahmet, problem çözmek başkanlık koltuğunda oturduğunu belirterek, “Göreve geldiğimiz günden itibaren çalışmalarımıza başladık. Giresunspor herkesin kabul ettiği, kökleri derinlere uzanan bir kulüp fakat bir takım problemleri üst üste gelmiş, çözülememiş veya çözülemeyen problemler üzerine yeni problemler gelmiş bir kulüp. Göreve geldiğimiz günden bu yana kulübün idari yapısında personel anlamında değişiklikler yaptık. İdari yapı ve kulüp şirketleri için adımlar attık. Bazı arkadaşlarımız göreve başladı. Hayırlı olsun. Ciddi olarak problem gördüğümüz her şeyi bu süreçte çözmeye çalıştık. Giresunspor, kurumsallığa hızlı adım atmış futbol kulübü olacak artık. Giresunspor dediğimizde Giresun’un her sorununu, futbolunu taşıyan, şehrini temsil eden bir Giresunlular Kulübü yapıyoruz. Spor sadece onlardan bir tanesi. Spor olarak değil Giresunluları temsil eden kurumsal ayakları yere sağlam basan bir kulüp için çabalıyoruz.” dedi.

ADMİN GÖRSEM İSTİFASINI İSTERİM

Sosyal medya ekibinin faal olarak çalıştığını ifade eden Karaahmet, “Bizim için iletişim çok önemli. Biz ne biliyorsak doğruları anlatacağız dedik. Giresunspor Kulübü’nün çok iyi bir sosyal medyası var. Hepsi de ‘Mavi Tık’ sembollü. Yani sosyal medya tescilli ve resmi. Bu kanallardan yapılan açıklamalara lütfen itibar edin. Çok güçlü bir ekip kurduk. Basın yayın ekibimiz var. Bu işlerin adı kurumsaldır. Admin diye bir şey yoktur. Admin görsem istifasını isterim. Artık küfür edenler, sosyal medyada barınamayacak. İlk ikaz edilecek sonrasında sayfadan atılacaktır. Giresunluları, Giresunspor bir araya getirebilir.” diye konuştu.

İSTİŞARE YAPARAK ÇÖZECEĞİZ

“Kalıcı gelir konusunda da girişimlerimiz var.” diyen Karaahmet, “Hızla sonuçlanacak, kalıcı gelirler arttığında daha iyi bir yönetime geçecektir. Biz ne söylediysek onları yapıyoruz. Farklı bir şey yapmıyoruz. Kimseye sorun var diye gitmiyoruz. Çözüm de söylüyoruz. Tahta denilen bir şey var. TFF’deki borçlar. Her gün sürekli geliyor. Bakacağız. Rakamın 8 Milyon TL olduğunu söylemiştik. Farklı şeylerde var. Orada da sorunlar çıktı. Çözmeye çalıştığımız bilinirse daha iyi olur. Kulübün borç durumunu delegeler gördü. Kongreden sonra gördüğümüz tabloları karşımızdakilerle görüşüyoruz.  İstişare yaparak çözeceğiz. Kimse merak etmesin. Biz bunun için buradayız. Gerekli muhataplarla görüşeceğiz ve bu sorunları çözeceğiz. Çok hızlı olmuyor. Bir sürü hesap var. Bunları çözeceğiz. Eski yöneticiler, başkanlar bir araya gelip çözeceğiz. Oldu geçti olmaz. Müsaade etmeyiz. Onlar da gerekli fedakarlık yapacaktır.” ifadelerini kullandı.

KAPTAN EREN TOZLU

“Bu takımın bir Giresunlu kaptanı olacak demiştik. Futbolcuları tespit ederken de bunu konuştuk çok şükür Eren Tozlu transferiyle başladık. Eren bu takımı artık kaptanı. Bu şehrin alt yapısından çıkmış çocuğumuz. Kaptan olarak geri geldi. Bu konu ayrıca mutlu eden konu.”

ARTIK FUTBOLCULAR GİRESUNSPOR’U ARIYOR

Takım olabilecek arkadaşlarla birlikte olmaya çalışıyoruz. Kimse Giresunspor’un üstünde değildir. Bizim kadromuzda kimse Giresunspor’un üstünde olmayacaktır. Hava çok iyi. Onu görebiliyorum. Kimi getirirseniz getirin takım olamazsanız olamaz. Hocamız sağolsun teknik ekibi çok olumlu işler yapıyor. Süreç iyi yönetiliyor. Biz geldiğimizde çok üzücüydü ama futbolcu yoktu. İyi futbolcular Giresunspor’u düşünmüyordu. Hızla sivrildik ve bu süreci aşıyoruz. Artık futbolcular Giresunspor’u arıyor. Gelmek istiyorlar. Futbol takımı ve yönetim takımı hep beraber olursak Çotanak Sezonu’nda bu iş güzel olacak. Dışardaki havamız iyi. Hava çok olumlu. Mutlu oluyoruz. Futbolcu peşinatlarımız ödendi. Bir kısmı var onlar da maçlar başlayana kadar ödenecek.

TÜZÜK KURULU YAKINDA

“Bir genel kurul yapacağız. Kulüp hesaplarında yüzde 40 tan fazla borçlanma olmayacak. Bu taahhüt geçerli. En kısa zamanda bunu yapacağız. Ne söz verdiysek yerine getireceğiz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%