$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,06

İyi Partililer konferansta buluşuyor

İyi Partililer konferansta buluşuyor
  • 05.11.2019
  • 635 kez okundu
Reklam

İyi Parti basın sözcüsü ve İstanbul milletvekili sayın Yavuz Ağıralioğlu ile İyi Parti eski GİK üyesi sayın Hayrettin Nuhoğlu, bir dizi temaslarda bulunmak ve İyi Parti teşkilatımız tarafından düzenlenen konferansa konuşmacı olarak katılmak üzere 7 kasım’da Giresun’da olacak.

İyi parti Merkez ilçe başkanı Abdulkadir Eroğlu, gazetemize yaptığı yazılı açıklamada; “Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin iyi işlemediği ve bir takım aksaklıklara sebep olduğu görülmektedir. Zaten sistemin aksama ve yorgunluk, istişare noksanlığı ve meclisin işlevsiz kalması gibi sorunlara sebep olduğu açıktır.

Açılış konuşması il başkanımız Ahmet Memiş tarafından yapılacak olan konferans, İYİ PARTİ Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Av. Ünzile Yüksel ile devam edecek ve İyi Parti İstanbul milletvekili Yavuz Ağıralioğlu ’96 yıllık cumhuriyet ve demokrasi tecrübemiz’ konulu bir konferans verecektir.

Akşam 19.30 da belediye TİBOR konferans salonunda yapılacak Konferansta aksayan noktalara çıkış yolu önerileri ve partimiz görüşü aktarılacaktır. Tüm sivil toplum kuruluşları ile halkımız konferansa davetlidir” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%