$ DOLAR → Alış: 6,76 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,42 / Satış: 7,45

İYİ PARTİ’DEN ESPİYE’DE GÖVDE GÖSTERİSİ

İYİ Parti Espiye Belediye meclis üyeleri ve İl Genel Meclis Üyelerini adaylarını basına ve kamuoyuna tanıtıldı. İYİ PARTİ aday tanıtım toplantısına Espiyeli vatandaşları yoğun ilgi gösterdi. Aday tanıtımında yoğun ilgi ve izdiham vardı.

İYİ PARTİ’DEN ESPİYE’DE GÖVDE GÖSTERİSİ
  • 27.02.2019
  • 1.441 kez okundu
Reklam

31 Mart 2019’da gerçekleştirilecek yerel seçimler için çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Espiye İlçe Başkanlığı’nda, belediye meclis üyesi ve İl Genel adayı tanıtımı yapıldı. İYİ Parti Espiye İlçe Başkanı Turan Zaim, belediye meclis üyeleri ve il Genel Meclis Üyeleri adaylarını basına ve kamuoyuna açıkladı. İyi Parti Espiye Belediye Başkan Adayı İbrahim Önal, ’’Espiye’nin üstüne çöken karanlığın ardından, bir güneş gibi, doğan, Cesur ve iyi insanlar, hoş geldiniz. Binler yıllık Türk mayasıyla ile yoğrulmuş, Dilleri tatlı, gönülleri berrak, ak-pak İYİ’ler hoş geldiniz, İyilikler getirdiniz, güzellikler getirdiniz, gönlümüzü safa verdiniz. yoğun ilgi gören Önal, kendisine ilgi gösteren Partililere teşekkür etti.

İYİ PARTİ Espiye belediye başkan adayı İbrahim ÖNAL  ”Espiye’de vatandaşlardan gördüğü bu yoğun ilgi ve alaka Espiye’de işlerin yolunda olmadığını gösteriyor. Ben ve Encümen arkadaşlarım vatandaşların sorunlarını en asgariye indirmek için elimizden geleni yapacağız. CHP ile ilçede yaptığımız ittifak ilçemizde işlerin yolunda gideceğinin göstergesidir. Espiye’yi bir kişi olarak değil hep birlik de yöneteceğiz, Yerel yönetimlerde şeffaf denetlenebilir hesap veren anlayışı hakim kılacağız. İlçemizin başlıca sorunlarını yerinde inceleyip en öncelikliden başlayarak sorunları en asgariye indirmeye çalışacağız. Espiye hepimizin bizler ayrıştırmaya değil Espiye’yi birleştirmeye, kucaklamaya geliyoruz, Coşkuyu ve samimiyeti bizlere hissettiren ve yaşatan değerli Espiyeli hemşerilerime teşekkür ediyoruz ” dedi.

Belediye Meclis üyeleri: Mehmet Dursun, Ersin Bahadır, Turgut Usta, Şaban Yılmaz, İsmail Güven, Mustafa Uzun, Adnan Şahan, Mehmet Akıllı, Ahmet Türkmen, Sercan Bekçi, H.Ahmet Dutal, Çağatay Cebeci, Çağlar Akar, İ.Burak Güven, Şükrü Kömürcü ile İl Genel Meclis Üyeleri: Mürsel Önal, Emin Şahin ve Mehmet Elevli vatandaşlarla bir araya geldi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ