$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

İyi Parti yönetim kurulu görev bölümü yaptı

İyi Parti Espiye ilçe başkanlığına seçilen Adnan Şahan ve yönetim kurulu üyeleri mazbatasını ilçe Seçim Kurulu Müdürü İbrahim Şener’in elinden aldılar.

İyi Parti yönetim kurulu görev bölümü yaptı
  • 10.03.2020
  • 605 kez okundu
Reklam

Göreve seçilen İyi Parti ilçe başkanı Adnan Şahan, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte mazbatasını aldıktan yönetim kurulunu parti binasında toplayarak, görev bölümü yaptılar.

İYİ Parti’de görev bölümü şu şekilde oluştu: Adnan ŞAHAN: İlçe Başkanı, Orhan AKAR: İlçe Sekreteri, H.Ahmet Dutal: İlçe Saymanı, Fatih Cantürk: Gençlik Pol. Sor. Bşk.Yrd, Pakize Memiş: Sosyal Politika ve Kadın Politika Sor. Bşk.Yrd, Nuray Küçük: Basın Yayın’dan Sor. Bşk.Yrd, Mihriban Karakaş:  Siyasi İşlerden Sor. Bşk.Yrd, Ali Kandemir: Sivil Toplum Kur. Ve Halkla iliş. Sor. Bşk.Yrd, Harun Ayhan Uzun: Gençlik Kollarından Sor. Bşk.Yrd, Göker Altuntaş: Mahalli İdarelerden Sor. Bşk.Yrd, Doğan Buruş: İnsan Haklarından Sor. Bşk.Yrd, Osman Küçük: Gençlik Politikalarından Sor. Bşk.Yrd. olarak belirlendi.

İyi Parti Espiye ilçe Başkanı Adnan Şahan ” Bu seçimin kazanını ve kaybedeni yoktur. Kazanan Espiye ve İyi Partidir. Bundan sonraki süreçte partimizin güçlenmesi için seçimlere iyi bir şekilde

hazırlanacağız. Kırgınlıkları dargınlıklar olmadan yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Şahan, ’İyi Partinin ikinci olağan kongresini huzur içinde gayet Espiye’mize yakışır bir şekilde gerçekleştirdik. Kazananın Espiye olduğu bir kongre yapıldı. Allah’ın izniyle mazbatamızı aldık.

Göreve başladık. İlk toplantımızı yapıp görev bölümü yaptık. İyi Partiyi laik olduğu şekilde Espiye’de temsil etmeyi düşünüyoruz. Ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım bunu başaracak tecrübede bilgi ve birikime sahibiz” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%