$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

İşte o projenin detayları!

Kamulaştırma ve proje bedeli 5 milyon lira olan proje ile mevcut yol yeniden düzenlenerek, 12 metre daha genişletilecek.

İşte o projenin detayları!
  • 25.02.2020
  • 839 kez okundu
Reklam

Karadeniz sahil yoluna giden alanda 15 araçlık tahliye 55’e çıkartılarak trafik akışı rahatlatılacak. Taksi durakları için yeni alan oluşturulacak. Vatandaşların rahat yürümesi için kaldırımlar genişletilecek. Aydınlatma ve peyzaj çalışmasıyla dikkat çekecek.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun Giresun halkına vaat ettiği projelerden biri olan “Bulancak Durağı ve Şehir Girişi” projesi devam ediyor.

Giresun şehir içi girişi Bulancak durağı mevkiinde yapılan düzenleme ile modern bir görüntüye kavuşacak. Bambaşka görüntüsüyle çok yakında halkın hizmetine sunulacak olan “Bulancak Durağı ve Şehir Girişi” projesi Giresun’a ayrı bir güzellik katacak. Proje kapsamında balık pazarı yeniden düzenlenecek ve yöresel ürünlerin satışa sunulması için organik Pazar yeri kurulacak.

Şehirlerin girişleriyle anıldığını belirten Belediye Başkan Aytekin Şenlikoğlu, “Giresun’da artık modern bir girişe kavuşacak. Işıklandırılmış şehir içi girişi, aynı anda birçok aracın sahil yoluna tahliyesi, kavşak sorunları çözülmüş, geniş kaldırımlara sahip, yenilenmiş balık pazarı, organik pazar yeri ve daha birçok yeni görünümüyle “Bulancak Durağı ve Şehir Girişi” projemizi çok yakında halkımızın hizmetine sunuyoruz” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%