$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

İşlem tamam

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’nin Giresun’a sağlık alanındaki en önemli armağanlarından biri olan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin inşaatı tamamlandı ve hastanenin geçici kabulü de yapıldı

İşlem tamam
  • 01.05.2020
  • 2.202 kez okundu
Reklam

Sağlık Bakanlığı tarafından ihalesi gerçekleştirilen, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 31 Ocak 2017’de yer teslimi yapılan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin inşaatı tamamlandı.

Aralık 2019 tarihinde geçici kabul işlemleri başlayan hastane binası, Bakanlıkça oluşturulan geçici kabul komisyonu tarafından eksiklikler tamamlandıktan sonra 28 Nisan 2020 tarihinde geçici kabul tutanağı imzalanarak onaylanmak üzere Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü’ne sunuldu.

350 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin temeli 6 Nisan 2017’de dönemin Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli tarafından atılmıştı. Canikli, temel atma töreninde yaptığı konuşmada, “Şuanda ilimiz bölgemiz için önemli olan bir yatırımın temelini atıyoruz. İlimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullanmıştı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%