$ DOLAR → Alış: 6,80 / Satış: 6,83
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

‘İŞ VE AŞ SAĞLAYACAK PROJELER BEKLİYORUZ’

Saadet Partisi İl Başkanı Abdülkadir Bektaş, yerel seçimler kapsamında Giresun’a gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a öncelikle Hoş Geldiniz dileklerini sunduklarını, Giresun halkının Cumhurbaşkanının ziyaretinden dolayı büyük beklenti içinde olduklarını bildirdi.

‘İŞ VE AŞ SAĞLAYACAK PROJELER BEKLİYORUZ’
  • 26.02.2019
  • 483 kez okundu
Reklam

31 Mart yerel seçimlerinde ittifaksız 16 ilçe 8 beldede aday çıkardıklarını, Tüm Türkiye genelinde 1389 seçim bölgesinde tek başlarına aday çıkardıklarını ifade eden Bektaş; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizim ısrarla bir ittifak içerisinde olduğumuzu ifade eden beyanlarını hayretle ve şaşkınlıkla izliyoruz. İlla ki bizi bir ittifak içerisinde görmek istiyorlarsa, bilsinler ki biz kuyruktaki vatandaşımızla ittifak yapıyoruz, işsiz vatandaşlarımızla, asgari ücretle geçinmeye çalışanlarla, ay sonunu zor getiren emekli vatandaşlarımızla, ticareti durma noktasına gelen esnafımızla, emeği sömürülen fındık üreticimizle, yasayla kanuni hakları gasp edilen ve geri verilmeyen EYT’lilerle, öğretmenimizle, askerimizle, polisimizle, memurumuzla, iş adamımızla, dünyadaki bütün mazlumlarla ittifak halindeyiz. Bu suç ise eğer, evet biz suç işliyoruz” dedi.

Giresun’un bir sanayi şehri olmaktan çok çok uzak olduğunun altını çizen Bektaş, bu nedenle işsizliğin çok yüksek olduğunu söyleyerek şunları kaydetti;

“Giresun halkı sayın cumhurbaşkanından, kendilerine iş ve aş sağlayacak projeler açıklamasını beklemektedir. Fındık ile ilgili organize sanayi siteleri ve ihtisas sanayi sitelerinin müjdesini beklemektedir. Kapanan işletmelerin tekrar açılmasının müjdesini beklemektedir. Demiryolu projesini, Güney Çevre yolu projesini beklemektedir. Atıl durumda olan Tirebolu-Torul yolunu, 12 yıldır bitirilemeyen Güce, Dereli ve Çanakçı yolunu beklemektedir. Somut çözümlerden bahsedilmesini beklemektedir. Türkiye ortalamasının üzerinde oy veren Giresun halkının bunları beklemeye hakkı vardır. Sayın Cumhurbaşkanımız bu beklentileri boşa çıkarmasın, bizde kendisini ayakta alkışlayalım. Çünkü biz Saadet Partisi olarak Giresun’umuzu seviyoruz ve Giresun için kim iyi bir iş yapacaksa, bir çivi çakacaksa sonuna kadar arkasındayız ama kim köstek olacaksa da sonuna kadar karşısındayız.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ