$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

İMAMOĞLU DÜŞMANI İĞRENÇ YARATIKLAR!

Orhan KILIÇOĞLU
Orhan KILIÇOĞLU
  • 09.06.2019
  • 1.444 kez okundu

Öncelikle bilinmesini isterim ki;

Bu yazıyı yazan ben Orhan KILIÇOĞLU CHP’li değilim!

Bazı müseccel marka sahibinin sesi iğrenç yaratıklar tarafından kendisine Yunanlı denilerek hakarete uğrayan, hatta Hıristiyan olmakla itham edilen ben, Ülkü Ocakları, MÇP ve MHP’nin İlçe Başkanlıklarında bulunmanın yanında, Türk milliyetçiliğini- ülkücü fikriyatı anlatan yazılarıyla tanınıp öz kimliği TÜRK ve MÜSLÜMAN olan bir KARADENİZLİYİM.

 

Benim Dedelerim tam 6000 yıldan beriye Karadeniz Bölgesinde yaşayan Türklerdir.

Ya sizin dedeleriniz kimlerdir?

Kimler olacak, Barba- Yorgi- Avram- Dimitri- Yuhannes- Ohanyan veya bir başka Ermeni…..

 

Asıl sizler Yunan ve Ermeni serpmelerisiniz!

Sizler, Karadeniz’den toprak tâlep etmek için dünyanın çeşitli ülkelerinde 400 civarında ”Pontus- Rum Derneği” kurup, Karadeniz’de suni bir azınlık yaratmaya çalışan Yunan Askeri İstihbaratının Selânikte faaliyet gösteren merkezine bağlı bordrolu Yunan ajanlarısınız. Karadenizli’ye YUNANLI DEMEKLE Yunanistan Askeri İstihbaratı namına çalışmaktasınız. Kirli hesaplar peşinde olup, Türk milletinin arasına ayrılık tohumları ekenler sizlersiniz.

 

Zamanın henüz daha müsait olmadığı inancıyla soyunu açık edemeyen genetik arızalı bedbahtlar, bunun ezikliği altında uyuz olup kaşınma ihtiyacı duyduklarından olacak ki her fırsatta TÜRK’E sürtünüp sataşmakla tedavi olacaklarını zannediyorlar.

 

Her Firavun’a bir Musa,

Her Nemrut’a bir İbrahim,

Her Bolu Beyine bir Köroğlu bulunurken

Her uyuz eşeğe de bir kaşağı vardır elbette.

 

AŞAĞIDAKİ ŞU İĞRENÇ SÖZLERE BAKAR MISINIZ?

”İstanbul’u Yunan kazandı… Ekremoğlu nereli? Trabzonlu. Şimdi anladınız mı hesap büyük”

 

”Ekrem İmamoğlu Trabzon’da Pontus Rum Cemiyeti tarafından karşılandı….”

 

”Süleyman Soylu’yu protesto eden gruba bakın. Tamamı Ekrem İmamoğlu gibi Müslüman gözüken Pontuslular”

 

EY ZÜPPE YARATIKLAR!

Bundan 5- 6 yıl önce İstanbul’da birtakım kirli mahfillerin etkinlik düzenlediği salonun girişine dev bir bez afişe  ”KOSTANTİNOPOLİS” yazısı asıldığında zevkten dört köşe idiniz, alkışladınız bile!

 

BU AŞAĞILIK MAHLÛKLARA EN GÜZEL CEVAP ASIRLAR ÖNCESİ YORGOS TARAFINDAN VERİLMİŞ!

”Büyük Yunan Tarihi” eserinin yazarı Yorgos Kordatos, eserinin 1. Cildinde der ki;

”Yunanlılar, hiçbir zaman Trabzon ve Karadeniz havâlisinde bulunmamışlardır. Yunanlıların bölge ile olan tek bağı, Karadeniz bölgesinin ineklerinin etleri leziz olduğundan, deniz yoluyla bu bölgeye gelen Yunanlı korsanların çaldıkları inekleri götürüp Atina’lı zenginlere satmalarından ibarettir”

 

BU UYUZLU YARATIKLARA BİR CEVAP DA HEREDOT’TAN!

Yunanlı tarihçi Heredot der ki;

“M.Ö 4.cü yüz yılda Türkler o kadar kalabalıklardı ki Karadeniz Türkleri almıyordu…’’

 

KARADENİZ İNSANININ VERDİĞİ CEVAP İSE

Tüm Karadenizlilere, Ekrem İmamoğlu üzerinden ”Yunanlı – Pontuslu” diyerek söven, hakaret edip aşağılayan bu uyuzlu yaratıklara en son cevap ise Ekrem İmamoğlu’nun Trabzon mitingine katılan Trabzonlular ve civar illerin mert insanlarından geldi…

 

Bu gayrı milli ve gayrı İslâmi çakallar, Karadenizlilere Yunanlı demekle bir de bizleri Hıristiyan olmakla itham etmekteler.

 

Halbuki asıl Hıristiyan olan kendileridir!

Her birinin boynunda asılı duran ve fanilaları altına gizledikleri dedelerinden kalma birer HAÇ KOLYELERİNİN olduğunu gayet iyi biliyoruz.

 

”HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK”

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar Orhan CENGİZ dedi ki:

    Sayın Orhan KILIÇOĞLU bir kaç yazınızı okudum.Çok beğendim.Size saygı duyuyorum.TÜRK ü bu kadar iyi ifade ettiğiniz için teşekkür ederim.TÜRK ün kanıyla suladığı topraklara Yedi Düvel piçleri rüyasında dahi dokunamaz.Bugün içimizdeki bu hainlerin yıllardır burada bulunduklarının ve sayılarının farkına vardık.Ellerine fırsat geçse yapmak isticekleri şeyleri ağızlarından çıkardılar.Her şey iyi olacak.TÜRK için bunlar derstir.TÜRK EVELİ ALLAH bununda üstesinden gelir.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%