$ DOLAR → Alış: 5,85 / Satış: 5,88
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

İLK DEV PROJESİNİ AÇIKLIYOR…

AK Parti Giresun Belediye Başkana dayı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun için ilk projesini bugün kamuoyuyla paylaşacak. Şenlikoğlu bugün saat 11.00 da Çakıroğlu Düğün Salonunda düzenlenecek olan toplantıda ilk dev projesini açıklayacak. Şenlikoğlu, “Bismillah diyerek ilk dev projemizi açıklayacağız toplantıya tüm hemşehrilerimi davet ediyorum” dedi.

İLK DEV PROJESİNİ AÇIKLIYOR…
  • 02.02.2019
  • 673 kez okundu
Reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı seçim manifestosunun ardından değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu, “Cumhurbaşkanımız 11 farklı alanda yeni şehircilik vizyonumuzu paylaştı. ‘Memleket İşi Gönül İşi’ diyerek Sayın Cumhurbaşkanımızın belirlediği istikamette çok çalışacağız. AK Parti belediyecilik anlayışını daha da üst aşamaya taşıyacak, her alanda ilimizin geleceğine dokunacağız. Seçim manifestomuzun milletimize, memleketimize, hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Şenlikoğlu, Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 31 Mart yerel seçim manifestosunun açıklandığı programa katıldı. Aday tanıtım toplantısının da gerçekleştirildiği programda AK Parti’nin seçim sloganı ‘Memleket İşi Gönül İşi’ olarak kamuoyuyla paylaşıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 11 farklı başlıkta AK Parti’nin seçim manifestosunu açıkladı. Bizde Giresun için ilk dev projemizi bugün açıklıyoruz. Şehrimizin geleceği için çok önemli ve ilk adımlarını atacağımız, bismillah diyerek ilk dev projemizi Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantımızda kamuoyuna duyuracağız. Bu anlamda tüm kıymetli Giresunlu hemşehrilerimi Proje tanıtım programımıza davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

31 Mart yerel seçim manifestosunun açıklanmasının ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu “Ankara’da hem aday tanıtım toplantımızı gerçekleştirdik hem de Sayın Cumhurbaşkanımız seçim manifestomuzu açıkladı. İnşallah AK Parti 31 Mart yerel seçimlerinde Gönül Belediyeciliği anlayışıyla belediyecilikte tevazu ve tecrübenin temsilcisi olacaktır. ‘Memleket İşi Gönül İşi’ diyerek yolumuza devam ediyoruz. Rabbim işlerimizi kolaylaştırsın” dedi.

“AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ ÜST AŞAMAYA ÇIKACAK”

Şenlikoğlu, “Cumhurbaşkanımız 11 farklı başlıkta yeni şehircilik vizyonumuzu paylaştı. Hepsi şehirlerimiz için çok önemli. Gönül belediyeciliğiyle Sayın Cumhurbaşkanımızın belirlediği istikamette çok çalışacağız. Şehirlerimizi insan fıtratına uygun, medeniyet ve kültür değerlerimizle yoğrulmuş daha çok hizmetle donatacağız. AK Parti belediyecilik anlayışını daha da üst aşamaya taşıyacak, her alanda ülkemizin ve ilimizin geleceğine dokunacağız. 31 Mart yerel seçim manifestomuzun milletimize, memleketimize, hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ