giresun üniversitesi Giresun University kerasus giresun gazete giresungazete giresun gazete giresun gazete net Giresun ışık Giresun Işık Gazete Gazete Işık gazetecilik giresun yerel haberler giresunhaber Giresun haber giresun yerel haberler giresun yerel gazete giresunsondakika giresun sondakika kazaolay sondakika giresun giresun belediyesi çotanak yeşilbeyaz giresunspor fotoğraf fotoğrafçılık piraziz bulancak dereli keşap espiye yağlıdere şebinkarahisar tirebolu alucra espiye bulancak camoluk şebinkarahisar tirebolu alucra espiye bulancak keşap
DOLAR
7,3980
EURO
8,9908
ALTIN
441,41
BIST
1.540
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Giresun
Parçalı Bulutlu
18°C
Giresun
18°C
Parçalı Bulutlu
Salı Parçalı Bulutlu
18°C
Çarşamba Parçalı Bulutlu
16°C
Perşembe Yağışlı
9°C
Cuma Yağışlı
11°C

İLÇE İLÇE SEÇİM SONUÇLARI

İLÇE İLÇE SEÇİM SONUÇLARI

Mahalli İdareler Seçimleri sonuçları gayri resmi olarak netleşti.

Giresun ilçe ve Belde Belediye Başkanları şu şekilde;

Merkez: Ak Parti (Cumhur İttifakı) Aytekin Şenlikoğlu

  • Duroğlu: MHP – Halil Çetin

Alucra: MHP – Suat Aybar

Bulancak: AKP – Recep Yakar

  • Aydındere: Ak Parti – Nuri Demir
  • Kovanlık: Ak Parti – Harun Kalıntaş

Çamoluk: MHP – Fatih Düz

Çanakçı: SP – Tuncay Kasım

Doğankent: Ak Parti – Rüşan Özden

Dereli: Ak Parti – Zeki Şenlikoğlu

  • Yavuzkemal: Saadet – Adem Önal

Espiye: Ak Parti – Mustafa Karadere

  • Soğukpınar: CHP – Mustafa Eyice

Eynesil: CHP – Ahmet Latif Karadeniz

  • Ören: Ak Parti – Mustafa Eren

Güce: Ak Parti – Aytekin Geçgel

Görele: Ak Parti – Tolga Erener

  • Çavuşlu: Ak Parti – Fatih Tuzcu

Keşap: Ak Parti – Mehmet Emür

Piraziz: CHP – Hüseyin Görgülüoğlu

Şebinkarahisar: Ak Parti – Şahin Yılancı

Tirebolu: CHP – Burhan Takır

Yağlıdere: MHP – Yaşar İbaş

  • Üçtepeler: MHP – Hacı Gasım Akıllı
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.