$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

İGM’den ‘Barış Pınarı Harekatı’na destek

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları başkanlığında olağanüstü toplanan İl Genel Meclisi toplantısında, teröre karşı Suriye topraklarında Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yürüttüğü Barış Pınarı Harekâtına destek ifade edildi.

İGM’den ‘Barış Pınarı Harekatı’na destek
  • 19.10.2019
  • 442 kez okundu
Reklam

İl Genel Meclisi, olağanüstü gündemle Vali Harun Sarıfakıoğulları başkanlığında toplandı.

Toplantıda bir konuşma yapan Vali Sarıfakıoğulları, teröre karşı milletçe verdiğimiz mücadelenin en önemli aşamalarından birini oluşturan ve halen devam eden ‘Barış Pınarı Harekatı’ ile ilgili olarak Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve kahraman Mehmetçiklerimize destek veren Meclis üyelerine hassasiyetlerinden dolayı teşekkür etti.

Vali Sarıfakıoğulları, “Öncelikle vatan için, millet için, bayrak için, canını toprağa veren şehitlerimiz için yüce Allah’tan rahmet, yaralılarımıza şifa diliyorum. Sizlerin İl Genel Meclisi sıfatıyla göstermiş olduğunuz hassasiyeti takdirle karşılıyor, başta başkanımız olmak üzere hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ülkemizin birliği, milletimizin bekası için terörle mücadele kapsamında gerçekleştirilen operasyonun başarıya ulaşması maksadıyla hazırladığınız ortak deklarasyonu, oy birliğiyle almış olduğunuz bu kararı tebrik ediyorum. Bu noktada birlik içesinde olmak önem arz ediyor. Terörle mücadele notasında başarının ilk anahtarı birlik ve beraberlik içinde olmaktır. Allah askerimizi, polisimizi, güvenlik görevlilerimizi korusun. Milletimizi daim etsin” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ