$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,12 / Satış: 9,16

İdlib kahramanlarından Giresun’a teşekkür belgesi

Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Erhan Demir, beraberindeki heyetle birlikte kendisine “hayırlı olsun” ziyaretine gelen GTSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’na, Bahar Kalkanı Operasyonu bölgesinde görev yapan kahraman askerlerimize yaptığı desteklerden dolayı teşekkür belgesi takdim etti…

İdlib kahramanlarından Giresun’a teşekkür belgesi
  • 20.08.2020
  • 193 kez okundu
Reklam

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, beraberindeki heyetle birlikte Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Erhan Demir’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Kısa bir süre önce Giresun’daki görevine başlayan Tuğgeneral Demir’i makamında ziyaret eden GTSO heyeti adına konuşan Çakırmelikoğlu, Giresun iş dünyası olarak ülkemizin birliğinin ve bütünlüğünün teminatı ve yılmaz bekçileri olan kahraman güvenlik güçlerimizin kayıtsız şartsız olarak her zaman yanında ve destekçisi olduklarını ifade etti.

ÇAKIRMELİKOĞLU’NA TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM EDİLDİ

Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Erhan Demir, 2019’da Suriye’nin İdlib bölgesine yapılan Bahar Kalkanı Harekatı’na katılan Türk Silahlı Kuvvetleri personellerinin moral ve motivasyonunun artırılması için yapılan katkılar dolayısıyla, bölgede operasyona katılan 9. Komando Tugayı 2. Komando Tabur Komutanlığı adına Tabur Komutanı Piyade Yüzbaşı Erol Demir imzalı gönderilen teşekkür belgesini Çakırmelikoğlu’na takdim etti ve GTSO’nun TSK’ya verdiği destek nedeniyle teşekkürlerini iletti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%