$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,72 / Satış: 7,75

HER YANLIŞ BİLEREK VE KASTEN YAPILIYOR!

Orhan KILIÇOĞLU
Orhan KILIÇOĞLU
  • 30.01.2019
  • 352 kez okundu

DEVLET VE MİLLETÇE BİTKİSEL HAYAT MAHKÛM EDİLDİK!

Siyâsi yelpazede en tepedekinden aşağıya doğru, Türk milleti adına ırz, namus, din, vatan, İstiklâl ve gelecek endişesi taşıyan bir tek liderin veya siyâsinin varlığından söz edebilir misiniz?

 

Memleketimizde, eğitimden ekonomiye, sağlıktan tarıma, diyanetten dış politikaya varıncaya kadar tüm sahalardaki icraat ve uygulamalar, Türk milletinden intikam alınırcasına bilerek ve de kasten yanlış yapılarak devletimiz çökertilmeye çalışılmaktadır. Türk’ten intikam alma faaliyetleri bütün sahalarda ve devletin tüm hayati kurumlarında olanca hızıyla devam ettirilmektedir.

 

AKP SAYESİNDE;

İslâm, ahlâk, eğitim, ekonomi, milli değerlerimiz, milli kültürümüz, devletin hayati kurum ve kuruluşları Türk milletinden öç alınırcasına bitirilmiştir.

 

AKP’NİN GAYRETLERİ SONUCU;

Kin- Nifak- Riya- Haset- Yalan- İftira- Tezvirat- Deizim- Ateizim- Fuhuş- Uyuşturucu ve yolsuzluklar toplumun tüm katmanlarına sirayet ettirilerek milletçe bitkisel bir hayata mahkûm edildik!

 

AKP- CHP- İSLÂM!

Dinimiz İslâm’a son 200 yılda vurulan darbelerin en az on mislini son 18 senede AKP tek başına vurmuştur.

İslâm’a yapılan kötülüklerde CHP, AKP’den çok çok daha masumdur.

 

DİN KONUSUNDA ASIL SİCİLİ BOZUK OLAN AKP’DİR!

CHP, inanan insanları sadece horlayıp, itip kalkmıştı.

CHP, Kur’an’ın ne muhtevasını, ne de insanların itikatlerini bozamazken, AKP darbeyi bizzat İslâm’ın kendisine ve Kur’an’ın içindekilere vurmuş, milyonların itikatlarını ve İslâm’a karşı olan muhabbetlerini yok etmiştir.

 

CHP BELLİDİR!

Sığ, kapasitesiz ve mâna fukarasıdır.

Ne halkçı, ne de Atatürkçü olabilmiştir.

Okumaz, milletin değerlerine karşı soğuk ve yabancıdır.

 

MERAL AKŞENER!

Böylesi çirkef bir zamanda milletimize ümit oldu, moralleri yükseltti, lâkin namuslu insanları terk edip düzenin kaşarlanmışlarını ve mide bulandıran tescillileri Genel Merkeze oturtmayı tercih ederek heyecanları yok etti.

 

Meral Akşener, şayet Genel Merkez binası olarak bir gecekonduda faaliyet gösterip, inanmış, samimi, iman ve ahlâk ehli olan Anadolunun bakir yiğitleriyle yola çıksaydı bugün oyu % 30- 35 olurdu.

 

ÜLKÜCÜLERE SESLENİYORUM!

Bahçeli’ye verilen her bir oy, ülkücü davaya sıkılan kahpe bir kurşundur!

 

Başkanlık Sistemi ve Cumhur İttifakıyla dün ülkücülere sövenlerle bugün bir araya gelen Bahçeli ve yıkım ekibi sayesinde MHP artık yok hükmündedir!

 

MHP’nin bitirilişiyle Türk Devleti ve Türk milleti savunmasız bırakılmıştır! Her şey gizli ve kirli bir plân dâhilinde, bilerek, kasten ve Türk milletinden intikam alınırcasına yapılmıştır!

 

Biz ülkücüler, bu durum karşısında ümitsizliğe kapılarak dağılıp yok mu olacağız?

Sadece kenetleneceğiz.

Ne yeise kapılıp dağılacağız,

Ne dağılıp un ufak olacağız,

Ne de düzene teslim olacağız.

 

TEK YOL VE ÇARE;

Ülkücü davayı önce şahsımızda yaşamalıyız.

Sonrasında ise önce gönüllere, sonra beyinlere girerek yaşatmak için gayret sarf etmeliyiz. Hız, feyiz, gayret ve ilham kaynağımız, verdiğimiz şehitlerimizin ortaya koydukları mücâdele ve inanmışlıkları, sevda ve şehadetleri olmalıdır ki yeniden şahlanmak için bunlar bizlere fazlasıyla yeter.

 

SEHPALAR VE DARAĞAÇLARI!;

Türk milletinin hürriyeti, namusu, iffeti ve devletinin bekası uğruna şehadete koşan O’ ülkü devlerinin ayaklarının altındaki sehpalar birer BURAK’a dönüşerek Allah’a vasıl oldular.

 

İdamları için kurulan darağaçları ise yarın mahşerde SIR’AT KÖPRÜLERİ olup otobanlar gibi genişleyerek, üzerinde yürüyen Pehlivanoğlu – Selçuk Duracık – Halil Esendağ – Ahmet Kerse – Cengiz Baktemur – İsmet Şahin – Cevdet Karakaş – Ali Bülent Orkan, Fikri Arıkan ve daha binlerce ülkü devlerini cennete taşıyacaktır inşallah.

 

TÜRKLER VE HADİS-İ KUDSİ.

Yüce Allah buyurdu ki;

”Benim bir ordum vardır, onlara Türk adını verdim, doğuya yerleştirdim. Âleme düzen ve adâlet sağlamaya memur kıldım”

(Divanı Lûgat-it Türk. Sayfa 292, İstanbul 1333)

 

TÜRK:

Mazlum ve mağdur milletlerin hamisi olup, adâlet dağıtmakla görevli kılınmış ve İslâm’a hademeliği üstünlük vesilesi gören muhtar bir milletin adıdır.

Böyle bir milletin dağılıp yok olmasını istemeyen Cenab-ı Allah, her dara düştüğünde onu kurtaracak bir sebep halk etmiştir.

Bugün, kahpelerin içeriden ve dışarıdan boğmaya çalıştıkları Türk milletinin kurtuluşu için Cenab-ı Allah’ın halk ettiği sebep Ülkücülerdir.

 

Ülkücülük, Allah’ın lütfudur.

Öyle İlâhi bir lütuftur ki,

Her insana nasip olmaz.

Hamdı ve şükrü gerektirir.

 

BEN ÜLKÜCÜLÜĞÜMÜ;

Rahmetli anamın iffetinden,

Babamın eve taşıdığı helâl lokmadan,

Allah’ın lütfundan bilir ve şükrederim.

 

Ahlâki ve İslâmi konulara temas ettiğim yazılarımı büyük bir ekseriyetin ilgilerini çekip okumadıklarını görüyor ve fazlasıyla müteessir oluyorum.

 

İslâm’dan hoşlanmayan, ahlâki konulara eğilmeyen, mânevi haz alma duyguları körelmiş sürü bir toplum olduk. Ahlâki endişesi olmayandan ne milliyetçi, ne ülkücü, ne de güvenilir bir insan olur!

 

İSLÂM’A- KUR’AN’A SIRTIMIZI DÖNDÜK!

İslâm’a ve Kur’an’a sırtımızı dönerek ahlâksızca Peygambere,  sünnet, hadis ve evliyalara saldırdık. İslâm’ın aydınlık ana caddesinden küfrün ve şirkin çıkmaz karanlık sokaklarına saparak rezil- sefil ve rüsva olduk!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ