$ DOLAR → Alış: 6,14 / Satış: 6,17
€ EURO → Alış: 6,68 / Satış: 6,71

Hepinize derin bir üzüntü ve hasretle sarılıyoruz

Giresun Belediyesi tarafından deprem bölgesi için başlatılan kampanyaya Giresunlular 7’de 77’ye büyük destek verdi. Küçük bir yardımseverin yazdığı mektuptaki, “Gönlümüzdesiniz. Buradan hepinize sarılıyoruz ruhunuzdaki yaralardan öpüyoruz” ifadeleri herkesi duygulandırdı.

Hepinize derin bir üzüntü ve hasretle sarılıyoruz
  • 28.01.2020
  • 353 kez okundu
Reklam

Bir yardım kolisinin içinden çıkan mektupta yazan cümleleri Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu sosyal medya hesabından paylaştı.

Mektupta şöyle; “Elazığ’daki kardeşlerimiz yaşamış olduğunuz depreme hepimiz çok üzüldük. Biz burada bile sarsıntıyı hissettik, sizin nasıl bir korku yaşadığınızı tahmin bile edemeyiz. Gönül isterdi ki yanınızda olup yaralarınızı saralım. Gönderdiğimiz kışlık giysiler umarız bedeninizi ısıtmaya birazcık olsun yardım eder. Ruhunuzun yaralarının sarılması ve iyileşmesi ise hepimizin tek duası, gönlümüzdesiniz. Buradan hepinize sarılıyoruz ruhunuzdaki yaralardan öpüyoruz. Biz de sizin aileniniz, anneniziz, babanınız, ağabeyiniziz, ablanızız, kardeşininiz hepinize derin bir üzüntü ve hasretle sarılıyoruz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ