$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,08 / Satış: 9,11

HEBA ETME, HİBE ET!

Giresun Ticaret Borsası “Heba etme, hibe et!” sloganıyla ihtiyaç sahibi öğrenciler için kıyafet toplama kampanyası başlattı.

HEBA ETME, HİBE ET!
  • 21.01.2019
  • 737 kez okundu
Reklam

Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanvekili Hamza Bölük, “Heba etme, hibe et” sosyal sorunluk projesine duyarlı Giresunluların desteğinin beklediklerini ifade etti.

Toplanan kıyafetlerin ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılacağını belirten Bölük, “Giresun Ticaret Borsası olarak, eğitime ve çocuklarımıza destek olmak düsturu ile bugüne kadar birçok sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirerek, hem ilimiz ve bölgemizde böyle bir kültürün oluşmasına katkı sağlamaya, hem de gençlerimizin ufuklarını açmaya ve önlerine çıkan engelleri bir nebzede olsa azaltmaya çalıştık. Bu bağlamda Giresun Ticaret Borsası ve Piraziz Anadolu Lisesi birlikteliği ile yeni bir sosyal sorumluluk organizasyonu daha başlatmış bulunmaktayız. Heba Etme, Hibe Et sloganıyla; İlkokul ve Ortaokul çocuklarımız için, temiz ve giyilebilir kıyafetlerinizi toplamayı ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayı amaçlıyoruz” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%