$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

HAYRAT ÇEŞMELERİ HALKIN HİZMETİNDE

Görele Belediyesinin katkılarıyla hayırsever vatandaşlar tarafından Sayfiye ve Hürriyet mahallelerimizde yapımı tamamlanan tamamen el işçiliği olantarihi yakut hayrat çeşmelerimizin açılışı yapıldı.

HAYRAT ÇEŞMELERİ HALKIN HİZMETİNDE
  • 01.06.2019
  • 797 kez okundu
Reklam

Hayırsever vatandaşımız Ali Aydın tarafından Şehit Teğmen Furkan Yayla Anadolu İmam Hatip Lisesi, İmam Hatip Ortaokulu bahçesine yapılan Şehit Tahir Aydın gelinleri Ayşe ve Saliha Aydın hayratı olan 4’lü oturaklı çeşmemiz ile Hürriyet Mahallemizde bulunan ve halk arasında Hürü kaşı olarak adlandırılan doğal kaynak suyundan yapılan Hacı Şakir Hıra hayratı çift musluklu tarihi yakut çeşmemiz öğrencilerimizin ve halkımızın hizmetine sunuldu.

Belediye Başkanı Tolga Erener, çeşmelerimizin açılışını yaparak, hayırsever vatandaşlarımız tarafından ilçemize kazandırılan çeşmelerin ilçeye hayırlı olmasını diledi.

Görele Belediyesi olarak hayırsever vatandaşlarımızın hayırlı niyetlerine katkı sunmanın heyecanını yaşadıklarını belirten Erener, “Belediye olarak ilçemizde hayırlı bir işe daha vesile olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah hayırsever vatandaşlarımızın hayrını kabul etsin. Çeşmemiz estetiği ve görselliğiyle ilçemize farklılık sunacaktır. Tüm hizmetleri vatandaşlarımızın ayağına getirmeye, yenilikler sunmaya devam ediyoruz. Hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ