$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

HAYIRSEVERLER İYİLİK SOFRASINDA BULUŞTU

HAYIRSEVERLER İYİLİK SOFRASINDA BULUŞTU
  • 16.05.2019
  • 463 kez okundu
Reklam

Giresun Müftülüğünce Ramazan Ayı dolayısıyla Kur’an kurslarına ve diğer hayır hizmetlerine destek veren esnafa ve vatandaşlara iftar yemeği verildi.

Giresun İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Giresun Şubesi Başkanı Muhittin Oral, Giresun Üniversitesi Camii, Dini İlimler Külliyesi, İl Merkezi ve köylerde yapımı ve onarımı devam eden camiler ve Kur’an kursları için zaman zaman yardımsever vatandaşların desteklerine başvurduklarını belirtti.

İl Müftüsü Muhittin Oral tarihin ülkemize yüklediği kaderin gereği olarak mazlum coğrafyaların ümidi olmaya devam edeceklerini belirterek, “Dünya sınavında yoklukla olduğu gibi varlıkla da imtihan oluyoruz. Diyanet olarak umut olan devletimizin ve milletimizin emrinde ve hizmetindeyiz. Giresun’un da bu umuda katkı sunması gerekiyor. Giresun’a yeni eserlerin kazandırılması için gayret ediyoruz. Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı özet olarak sizlere arz ettik. Zekatlarınıza ve bağışlarınıza Giresun’umuzdaki Diyanet hizmetleri için talibiz. ” dedi.

İl Müftüsü Muhittin Oral, hizmetler ve projeler hakkında bilgi vererek, desteklerinden dolayı hayırseverlere teşekkür etti.

İftar programına İl Müftü Yardımcısı Murat Mutlu, Personel ve Mali İdari İşler Şube Müdürü Bilal Canan, din görevlileri ve vatandaşlar katıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ