$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

‘HAYALLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRDÜK’

AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Şenlikoğlu, Giresun’da AK Parti iktidarı döneminde hayallerin gerçeğe dönüştürüldüğünü belirterek, Giresun’un gelişimine katkı sağlayacak birçok eser kazandırdıklarını ve kazandırmaya devam ettiklerini açıkladı.

‘HAYALLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRDÜK’
  • 15.12.2018
  • 763 kez okundu
Reklam

Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu, eski SEKA arazisi üzerine inşa edilen ve içerisinde Çotanak Stadyumu ile Olimpik Yüzme Havuzunun yer aldığı spor kompleksi alanında incelemelerde bulundu.  Şenlikoğlu, iktidarları döneminde Giresun’un gelişimine katkı sağlayacak birçok eser kazandırdıklarını ve kazandırmaya devam ettiklerini kaydetti.

Millete hizmet yolunda yorulmadan koşmaya devam edeceklerinin altını çizen Şenlikoğlu,

“Bu eserler, bu hizmetler, gençliğimize çok şeyler katıyor. İnsanımıza ve Memleketimize çok şey katıyor. Neden diyorlar, bizde onlara çünkü biz milletimize aşığız, milletimizin hizmetkârıyız diyoruz. Milletimize hizmet etmek bize güç veriyor diyoruz. Çünkü biz dertliyiz, derdimiz ise bu memlekete hizmet etmek, Aşk ile gece gündüz koşmak. Üstadın dediği gibi “aşk ilen koşan yorulmaz” anlayışı ile bu şehre ve bu millete inşallah yorulmadan koşmaya, hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. Şenlikoğlu, bu eserlerin bu aşamaya gelmesinde emeği bulunan başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere AK Parti hükümetine, bakanlara ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Giresun halkına vaat ettikleri sözlerin hiçbir zaman havada kalmadığını söyleyen Belediye Başak adayı Şenlikoğlu şöyle konuştu;

“Sadece stadyum değil, 1000 kişi seyirci kapasiteli Olimpik yüzme havuzu, Antrenman sahaları, Spor Salonları, Koşu pistleri, Sosyal alanları ve açık-kapalı otoparkı da yer alıyor. Stadımız UEFA standartlarında tam bir kompleks. Zemin katta 23 adet mağaza, toplamda 43 adet mağaza yer alacak. Stadımızın tamamı kapalı.Doğu, Batı,Güney ve Kuzey tribünleri olacak. Locaları en modern seviyede hazırlanıyor. 284 kapalı, 505 açık olmak üzere toplamda 789 araçlık otopark olacak. Güney tribünün içerisinde 148 kişi seyirci kapasiteli Spor salonu, kuzey tribünün içerisinde yine 746 m2lik Kulüp Yönetim bölümü yer alacak. Tüm kompleksin etrafını çevreleyen koşu pisti de olacak. Bu projeler toplamda 120.000 m2 arazi üzerinde gerçekleşiyor. Çevre düzenleme ve rekreasyon alan çalışmaları da hızla gerçekleştiriliyor. Yani Giresun tam bir spor kompleksine kavuşuyor. Bu eserler gerçekten Giresun’umuza yakışır çok güzel eserler. Bunlar hayal değil tabi, Bunlar gerçek icraatlar. Bundan 16 yıl önce Giresun’a UEFA standartlarında bir stadyum ve spor kompleksi yapılacak denilseydi herhalde herkes gülerdi. Hükümetimiz ile hamdolsun ne söz verdiysek yaptık. İmkânsızları olağan hale getirdik. Hayalleri gerçeğe dönüştürdük. Yapmaya da devam ediyoruz. Vaatlerimiz hiçbir zaman havada kalmadı. Bunu gururla söylüyoruz, Yaparsa yine AK Parti yapar. Sporun ve sporcunun her zaman yanında, Gençlerimizin daima yanında olduk. Gençlik Merkezlerimizle gençlerimize spor alanları, halkımızın da sosyal faaliyetlerini gerçekleştirdiği rekreasyon alanlarına da kavuşturduk.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ