$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

HASAN YILMAZ ZİYARETLERİNİ HASTANEDE SÜRDÜRDÜ

HASAN YILMAZ ZİYARETLERİNİ HASTANEDE SÜRDÜRDÜ
  • 07.02.2019
  • 586 kez okundu
Reklam

Seçim gezilerini aralıksız sürdüren MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Yılmaz Fizik Tedavi Merkezi’ni ziyaret ederek Başhekim Dr. Suat Özcan’ı makamında ziyaret etti. Servisleri gezerek hastalara karanfil dağıtmayı da ihmal etmeyen Yılmaz; “Teşhis Konuldu, Çözümlerle Geliyoruz” vurgusu yaptı.

Yılmaz; “Giresun’un sorunlarına yönelik teşhisimizi koyduk. Teşhis odur ki Giresun’un değişime ve oyalayıcı sorunları bertaraf ederek inovatif hedeflere odaklanmaya ihtiyacı var. Biz analizlerimizi yaptık, çözümlerle geliyoruz. Öncelikle trafik ve otopark sorununu çözerek gündemimizden çıkaracak, şehrimizi ve enerjimizi böyle sorunlar ile oyalanmaya harcamayacağız. Malumunuz bölgemizdeki illerin çok gerisinde kaldık. Ağır adımlarla ilerlemeye çalışıyoruz. Hedeflerimizi yüksek tutmalıyız. Yapılamaz, olmaz denileni yaparak, başararak önyargıları kırmalı ve bu noktada öncü olmalıyız. Biz bu niyetle yola çıktık. Hedefimiz gelişmiş, büyümüş, modernleşmiş bir Giresun inşa etmek, bizden sonrakilere önü açık bir Giresun bırakmak. Yegâne gayemiz ki bu tüm halkımızın rüyasıdır Büyükşehir statüsüne erişmiş bir Giresun’da yaşamak. Bu noktada gittiğimiz her yerde ısrarla, bıkmadan, usanmadan telaffuz ettiğimiz üzere elimizden geleni yapacağımızın sözünü veriyoruz. Yine şehrin birçok eksikliği ve sorunu karşısında projelerimiz hazır ki biz zaten 2 yıl önceden bunları tespit edip ar-ge çalışmalarını yapmıştık. Bir sorunun çözümü veya yeni bir proje 3-5 günde çözülemiyor, yapılamıyor. 3-5 günde projelendirilmiş işleri görüyoruz yarım yamalak çalışıyor. Mutlaka Ar-Ge süreci yapılmalı. Evet proje yapılırsa güzel olur ama ne getirir ne götürür iyi hesaplamak gerekli veya işin daha önemli boyutu, proje kaç yıl hizmet verebilir? Değişime açık mı? Bunları iyi hesap etmek gerekli. Yoksa her beş yılda bir aynı projeyi farklı noktalara taşımak veya ismini değiştirip hizmete sunmak bize fayda yerine zarar sağlayacaktır. Bu noktada altyapımız sağlam, dersimize çalıştık. Yapacağımız her proje için önceden ar-ge çalışmalarını yaptık ki en az bir 50 sene şehrin taleplerini karşılayabilecek altyapıya sahip olsun. O günün şartlarına binaen modernizasyon veya revizyon çalışmaları sorunsuz yapılabilsin.” İfadelerini kullandı.

Serviste yatan hastaları tek tek ziyaret eden Yılmaz ve beraberindeki heyet, hasta ve personellere karanfil dağıttı, sohbet etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ