$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Harun Aktaş Çeşmesi kullanıma açıldı

Dereli Tepeköy Köyünden olan ve geçtiğimiz yıl hayata gözlerini yuman Harun Aktaş (22) anısına yapılan çeşme hizmete açıldı.

Harun Aktaş Çeşmesi kullanıma açıldı
  • 22.10.2019
  • 637 kez okundu
Reklam

Geçtiğimiz yıl elim bir kaza sonucu hayata gözlerini yuman ve ebediyete intikal eden Harun Aktaş anısına Pınarlar Köyü Mavigöl Tabiat Parkı alanına çeşme yapıldı. Geçtiğimiz aylarda başlanılan çeşmenin yapım çalışmaları tamamlanarak vatandaşların kullanımına açıldı.

Konuyla ilgili Dereli Tepeköy Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kesim Kırkaya, yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi; “Geçtiğimiz yıl hayata gözlerini yuman Harun Aktaş kardeşimizin bir anısı olsun istedik. Ne yapılabilir konusunda bazı görüşmeler yaptık.  Doğa Koruma ve Milli Parklar Giresun Şube Müdürü Ertan Kuduban ile görüştük ve Harun Aktaş kardeşimizin anısına bir çeşme yapılması talebinde bulunduk. Müdürümüz sağolsun bu istek ve talebimizi geri çevirmedi. Mavigöl Tabiat Parkının otopark bölümüne bir çeşme yaptırıldı. Çalışmaları tamamlanan çeşme vatandaşlarımızın hizmetine girdi. Böyle güzel bir hayratın yaptırılmasında katkıları olan, yapımında ise emekleri geçen herkese teşekkür ederiz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%