$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

‘HALKIN TALEPLERİNE KULAK VERECEĞİZ’

Çıtlakkale ve Kayadibililerden destek istedi.

‘HALKIN TALEPLERİNE KULAK VERECEĞİZ’
  • 17.12.2018
  • 616 kez okundu
Reklam

AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun belediyesini kazandıktan sonra ‘önce hizmet, önce millet’ düsturuyla çalışacaklarını belirtti.

Şenlikoğlu, AK Parti’nin halkla iç içe bir parti olduğunu ifade ederek, her zaman halkın taleplerine kulak vereceklerinin atını çizdi. Şenlikoğlu seçim çalışmaları kapsamında,  Çıtlakkale ve Kayadibi Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ve vatandaşlara Giresun’da gönül belediyeciliği kurmanın sözünü veren Şenlikoğlu, AK Parti belediyeciliğinin örnek alınan hizmetlere imza attığını vurguladı.

Belediye Başkan adayı Şenlikoğlu, “Hamdolsun Belediyecilik tecrübemiz örnek alınacak düzeyde. Biz hizmet götürürken geçmişle kıyaslama yapmıyoruz. Ancak geçmişte yaptıklarımızda milletimizin takdirindedir. İcraatlar ve projeler konusunda hep daha iyisini yapmak için daha da çok çalışacağız. Vatandaşımızın her şikâyeti dikkate alınacak, çünkü AK Parti halkla iç içe bir partidir. AK Parti Gönül Belediyeciliğini şiar edinmiş bir harekettir” dedi.

Şenlikoğlu, her zaman halkın taleplerine kulak vereceklerini ifade ederek şunları kaydetti;

“Milletimizin beklentilerine kulak tıkamadan taleplerini vakit kaybetmeden gerçekleştireceğiz, şikâyetleri çözüme kavuşturacağız. Bundan sonra da inşallah her platformda sık sık ve birebir görüşeceğiz. Giresun’un birçok noktasında yatırım hedeflerimiz var. Mahallerle gittiğimizde Mahallemizin problemlerini çözüme ulaştırmak için birlikte hareket edeceğiz. önce hizmet önce millet diyerek Giresun’un herhangi bir işin nasıl daha iyi olacağını inşallah sizleri dinleyerek bileceğiz ve böyle milletimize hizmet edeceğiz. Biz memleketimiz için her şeyi sizlerle yapmaya hazırız. Şimdiye kadar ilimizde birçok projeyi hayata geçirdik ve geçirmeye de devam edeceğiz. Yıllardır partimizin içerisinde halkımız ile zaten hep iç içe olduk. Yıllarımızı Giresun’un sokaklarında, caddelerinde geçirdik. Var olan sorunları görev alanımızca partimizle hep birlikte çözmeye gayret ettik. Şimdi artık yeni işler yeni projeler zamanı. Ben sen demeden herkesin belediyesi olacak Giresun Belediye Başkanlığına Giresun’umuza daha iyi hizmet edebilmek için talibiz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ