$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Hadis ve tefsir sohbetleri sürüyor

Espiye İlçe Müftülüğünce 2 yıldır kış aylarında merkez ve köylerde gruplar halinde müftülük personeli arasında yapılan, tefsir, hadis, ilmihal konularının ele alındığı, konuşulduğu “ilim meclisi” sohbeti devam ediyor.

Hadis ve tefsir sohbetleri sürüyor
  • 14.02.2020
  • 506 kez okundu
Reklam

Çarşamba akşamları yatsı namazından sonra personele yönelik Tefsir, Hadis ve İlmihal sohbetlerinin devam ettiğini belirten İlçe Müftüsü Yavuz KOÇAK; ”İlim Meclisi Projesi” kapsamında her Çarşamba akşamları konferans salonunda Tefsir, hadis ve ilmihal okumaları yapıyoruz” dedi.

Müftü KOÇAK, ayrıca geçen yıl kış aylarında ( 6 ay ) her hafta Cumartesi günü bir camimizde olmak üzere ” Sabah Namazı Buluşmaları ”yaptıklarını, bu sene de aynı şekilde bu buluşmaların devam ettiğini kaydetti.

Müftü KOÇAK,” geçen yıl olduğu gibi yine bu sene de her salı günü saat 13:30′ da kadınlara yönelik il vaizlerimiz tarafından müftülük konferans salonunda sohbet başlattıklarını söyleyerek, bu programların hazırlanmasında emeği geçen tüm personelimize, sohbetlere katılan halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.

FİKRET BIYIK

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%