$ DOLAR → Alış: 7,91 / Satış: 7,94
€ EURO → Alış: 9,26 / Satış: 9,30

GÜNDEM; YEREL SEÇİMLER!

GÜNDEM; YEREL SEÇİMLER!
  • 27.10.2018
  • 789 kez okundu
Reklam

AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, her ay Ankara’da düzenlenen ve bu ay 127’cisi gerçekleşen Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı. Şenlikoğlu, güçlü bir şekilde yerel seçimlere hazırlandıklarını belirtti.

Ankara’da iki gün süren toplantılarla ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Başkanlığı’nda gerçekleştirilen 127. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı için Ankara’daydık. Perşembe günü Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir başkanlığında teşkilat çalışmaları üzerinde istişare toplantımızı gerçekleştirmiştik. Ardından Ankara’da çeşitli toplantı ve görüşmelerde bulunduk. Önceki gün ise Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşen toplantımızın ana gündem maddesi elbette yaklaşan yerel seçimler oldu. Bizler her toplantımızın her istişaremizin sonrasında çalışmalarımızın üzerine koyarak yol alıyoruz. Yaklaşan Mart 2019 mahalli seçimlerinde Giresun’umuzda AK Parti’nin Belediyecilik anlayış ve yönetim farkını göstermek istiyoruz ve buna talibiz. Güçlü bir şekilde yerel seçimlere hazırlanıyoruz.” dedi.

AK Parti İl Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu Ankara’daki mesaisi ardından İstanbul’a geçerek “12. Giresun Günleri”ne katılım sağlayacak.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%