$ DOLAR → Alış: 6,74 / Satış: 6,77
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

GRÜ GÜREŞ TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONU

GRÜ GÜREŞ TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONU
  • 29.04.2019
  • 2.980 kez okundu
Reklam

Giresun Üniversitesi Güreş Takımı, 23-26 Nisan 2019 tarihlerinde Bartın’da düzenlenen Üniversitelerarası Türkiye Güreş Şampiyonası’ndan şampiyonlukla döndü. Takım olarak 140 puan alan ve önemli bir başarıya imza atan GRÜ Güreş Takımı, bireysel müsabakalarda da Türkiye şampiyonluğu dahil bir çok madalya kazandı.

GRÜ Güreş Takımı’ndan; 67 Kg’da Mehmet Mustafa Şahin, 130 Kg’da Burak Çakır Türkiye şampiyonu oldular. 63 Kg’da Sefa Oypan ve 97 Kg’da Furkan Ad Türkiye İkincisi oldular. 72 Kg’da Furkan Yıldız ve 77 Kg’da Veli Yılmaz Türkiye Üçüncüsü oldular. 82  Kg’da Sefa Öztürk ve 87 Kg’da M. Samed Güzel de Türkiye Beşincisi oldular.

KOLUKISA DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Takım olarak katıldıkları müsabakalardan 140 puan ve 6 madalya ile dönerek Giresun Üniversitesi ve Giresun şehri adına önemli bir başarıya imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren takım sorumlusu Doç. Dr. Şevki Kolukısa, GRÜ Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun başta olmak üzere bu turnuva için kendilerine destek olan herkese teşekkür etti.

REKTÖR COŞKUN’DAN KUTLAMA

Üniversite yönetimi olarak akademik çalışmalar kadar, kültürel ve sportif faaliyetlere de destek verdiklerini ifade eden Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkun da, güreş takımının elde ettiği bu başarının memnuniyet verici olduğunu söyledi. Takım Antrenörü Doç. Dr. Şevki Kolukısa ve güreşçileri kazandıkları şampiyonluk için tebrik eden Rektör Coşkun, başarılarının devamını diledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ