$ DOLAR → Alış: 8,02 / Satış: 8,06
€ EURO → Alış: 9,49 / Satış: 9,52

GÖRELE’DE BİR İLK: ‘ÇOCUK MECLİSİ’ KURULDU

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener’in talimatlarıyla ilçede ilk kez ‘çocuk meclisi’ kuruldu.

GÖRELE’DE BİR İLK: ‘ÇOCUK MECLİSİ’ KURULDU
  • 01.03.2019
  • 540 kez okundu
Reklam

Belediye Başkanı Tolga Erener, çocuk meclisinde çocuklarımızla bir araya gelerek, böylesine renkli bir tabloyla karşılaşmanın mutluluk verici olduğunu söyledi.

Değişen ve gelişen Görele’yi birlikte yöneteceğiz vizyonuyla yola çıktıklarını belirten Belediye Başkanı Erener, “Buradaki asıl amacımız çocuklarımıza öz güven kazandırmak ve demokrasi bilincini yerleştirmektir” dedi.

Toplumsal dayanışmaya, birliğe, yardımlaşmaya sivil kurumlarla birlikte demokratik katılımla ve kurumsal anlamda açılıma, her türlü desteği verdiğimizin çok güzel bir örneği olan Çocuk Meclisimizle Görele’mizin geleceğine sahip çıktıklarını ifade eden Belediye Erener, şunları kaydetti: “Buradaki asıl amacımız çocuklarımıza öz güven kazandırmak ve demokrasi bilincini yerleştirmekti. Özellikle burada demokrasi bilincinden sonra vatan sevgisini, bayrak, millet sevgisini ve devlet şuurunu verebilmemiz gerektiğini inanarak bu yola çıktık. Yaptığımız bu güzel proje ile çocuklarımızı ne kadar önemsediğimizi gösteriyoruz diğer taraftan Görele’de bir ilki daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Böylesine renkli bir tablo ile karşılaşmak beni çok mutlu etti. Çocuklarımız geleceğin Türkiye’sinin umut ışıkları ve bu meclisin asıl sahipleridir. Görele çocuklarımızın elinde şekillenecek ve onların istek ve talepleri, alacak oldukları kararları bizleri yönlendirmeye yardımcı olacaktır”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%