$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

‘GÖNLÜNDE HİZMET AŞKI OLANIN ŞEHRİ GÜLİSTAN OLUR’

Şenlikoğlu; “Şehir insanın, insan da şehrin aynasıdır. Gönülde ne var ise şehre o yansır. Gönlü taş olanın şehri de taş olur. Gönlünde hizmet aşkı olanın şehri gülistan olur. Biz bu şehri gülistan yapmak için talip olduk.”

‘GÖNLÜNDE HİZMET AŞKI OLANIN ŞEHRİ GÜLİSTAN OLUR’
  • 25.01.2019
  • 670 kez okundu
Reklam

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, Seldeğirmeni Mahallesi sakinleri ile buluştu. Hizmet yaparken önceliğinin insanların refahı ve huzuru olacağını belirten Şenlikoğlu, “Huzurlu insanların yaşadığı bir yere hizmet getirmek çok daha kolay olacaktır. Görev yapacağımız süre içerisinde önceliklerimizden biri de hiç şüphesiz ilimizi bütün olarak düşünmek olacaktır” dedi.

Memleketin her karış toprağında ayak izi olan biri olarak görevini layıkıyla yapacağını dile getiren Şenlikoğlu, “Hemşehrilerimiz ile birlikte ilimize ekonomik, sosyal ve kültürel alanlar başta olmak üzere tüm alanlarda hizmet edeceğiz. Gelişmiş bir Giresun oluşturabilmek adına çalışmalarımızı yapacağız. Yapacağımız her işten önce mutlaka fikir alış verişinde bulunuyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışacağız. Bundan sonraki süreçte de nasip olursa profesyonel bir ekiple ilimizi güzel yerlere getireceğiz” dedi.

Şenlikoğlu, “Huzurlu insanların yaşadığı bir yere hizmet getirmek çok daha kolay olacaktır. Görev yapacağımız süre içerisinde önceliklerimizden biri de hiç şüphesiz ilimizi bütün olarak düşünmek olacaktır. Giresun’un tamamını tek parça halinde düşünerek, ayrım yapmadan, tüm mahallelerimize eşit hizmet götürme gayretinde olacağız. Gönül verdiğim şehrime hizmet etmek için hizmete talip oldum. Rabbim bana bunu nasip ederse tüm vatandaşlarımızla birlikte çalışacağız. Sorunları dinleyeceğiz ve çözüm için gayret edeceğiz. Her siyasi parti adayımız seçimlere kazanmak için girer. Kazanmak önemlidir. Ama asıl olan son nefesi kazanmaktır. Görev yapacağımız süre içerisinde inşallah son nefesimizi kazanarak hizmetlerimize devam edeceğiz. Rabbimin izni ile hep birlikte başaracağız” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%