$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

‘Gölge etme başka ihsan istemez!’

Olağanüstü kongrede Osman Çırak’ın listesine girmek için para talep ettiği iddia edilen Haldun Domaç, ardı ardına Giresunspor’u eleştiren yorumlar yapmaya başladı. Yıllardır memleketinin takımı Giresunspor hakkında tek cümle olumlu konuşmayan ama her fırsatta Giresunspor’un aleyhinde yorumlar yapan Domaç’ın, en son A Spor’da haddini aşan sözleri bardağı taşırdı! Domaç’a tepkiler ardı ardına gelmeye başladı!

‘Gölge etme başka ihsan istemez!’
  • 29.08.2020
  • 905 kez okundu
Reklam

Giresun Öncü ve Ekspres Gazeteleri Hafta sonu benzeri manşetler ile Giresunlu Spor Yorumcusu Haldun Domaç’a büyük tepki gösterdi.

Haber aynen şöyle;

“A Spor yorumcusu Haldun Domaç, canlı yayında yine memleketinin takımı Giresunspor’u yerden yere vurdu! Geçmiş dönemlerde televizyondan canlı yayınlanan maçlarda Giresunspor lehine tek kelime etmeyen ama her fırsatını bulduğunda Giresunspor’un aleyhinde konuşmaktan çekinmeyen Domaç, Çotanakların Basın Sözcüsü Ferhat Karademir’in hafta içerisinde düzenlediği basın toplantısında söylediği sözlerin içerisinden cımbızla çekerek, Yeşil Beyazlıları topa tuttu! Giresun’da yaşanan tarihin en büyük afeti nedeniyle bir “geçmiş olsun” mesajı dahi yayınla(ya)mayan Türkiye Futbol Federasyonu hakkında tek kelime etmeyen Domaç, Karademir’in açıklamalarının içerisinden sadece “ligden çekilme” konusu üzerinden yorum yapıp, Giresunspor’u hedef tahtasına oturtma gafletine düştü. Domaç’ın açıklamalarına tepki ise gecikmedi. Giresunspor taraftarları her fırsatta Giresunspor aleyhinde yorum yapan Haldun Domaç’a sosyal medyada çok sert eleştirilerde bulundu. Usta gazeteci Adil Şahin de, sosyal medyadan konuyla ilgili yaptığı paylaşımlarda Haldun Domaç’ı yerden yere vurdu. Şahin, konuyla ilgili yaptığı paylaşımda; “Demokrat geçinir ama A-Spor’da yorumculuk yapar!.. Zerre faydaları olmamasına rağmen Giresun ve Giresunspor’u basamak olarak çok iyi kullanırlar!.. Sizin gibilere bizler her gün, “Göremedim faydanı, seveyim gaydanı” türküsünü yakıyoruz!..” ifadelerini kullandı. Şahin, diğer paylaşımlarında da Domaç’ı sert sözlerle eleştiren ifadeler kullandı.

HALDUN DOMAÇ HAKKINDA BOMBA İDDİA!

Öte yandan Haldun Domaç hakkında inanılmaz bir iddia ortaya atıldı. Domaç’a kısa bir süre önce yapılan Giresunspor olağanüstü kongresinde başkan adayı Osman Çırak tarafından yönetim listesine girmesi yönünde teklif yapıldığı ancak Domaç’ın yönetime girmek için Çırak’tan ücret talep ettiği ileri sürüldü! Çırak’ın, Giresunspor yönetiminde görev almak için ücret isteyen Domaç’ın bu isteğine olumsuz cevap vererek Haldun Domaç’ı listesine almaktan vazgeçtiği iddia edildi!”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%