$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,90
€ EURO → Alış: 6,52 / Satış: 6,55

GİRİLMEDİK EV SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ

GİRİLMEDİK EV SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ
  • 15.02.2019
  • 351 kez okundu
Reklam

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, Yeniköy Mahallesi ve Hamam mahallesinde çeşitli rahatsızlıklardan, işlerinden veya yaşlılık gibi sebeplerden dolayı kendisini görmeyip talep ve görüşlerini iletemeyecek durumda olan vatandaşları, yeni çocuk sahibi olan aileleri evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

Başkan Karabıçak “Ev ziyaretlerinde çok mutlu oluyorum. Çocuklarımızla da bir araya gelerek ailelerimizle güzel vakit geçiriyoruz. Hepsi bizim baş tacımız, onların sağlık ve mutluluk içinde bir yaşam sürmeleri bizler için çok önemli. Bizler vatandaşlarımızın en iyi şekilde, en kaliteli hizmetleri alabilmeleri için göreve geldiğimiz günden bu yana dur durak bilmeden ilk günkü aşkla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Onların duaları ile yolumuza devam ediyoruz.”

Karabıçak ayrıca, “Hemşehrilerimizle bir araya gelebilmek için gayret gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz. Ailelerimizden milletimiz için, devletimiz için, vatanımız için, bayrağımız için dualar alıyoruz. Bu duaların olduğu her yer bizlere duygulu anlar da yaşatıyor. Bizleri evlerine konuk eden, göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı vatandaşlarımıza, ailelerimize teşekkür ediyorum.” Bu birlikteliğimiz yeni dönemimizde de devam edecektir dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ