$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

Giresun’un utanç duvarı!

Giresun’un önüne set çeken, ilimizin denizle bağlantısını kesen, şehrin tarihi silüetini yerle bir eden Giresun Limanı, kamuoyuna bomba gibi düşen bir algı operasyonuyla bir kez daha gündeme geldi.

Giresun’un utanç duvarı!
 • 17.10.2019
 • 18.836 kez okundu
Reklam

+Kamuoyunda çok sert eleştirilere yol açan limandaki çalışmalara gösterilen tepkiyi dindirmek için Cumhurbaşkanı Erdoğan üzerinden bir algı operasyonu yapılmaya çalışıldığına dikkat çekildi!

Yeni yatırımcısı tarafından Giresun Limanı’nda gerçekleştirilen inşaat çalışmaları, kamuoyunda büyük tepkilere yol açmaya devam ediyor. Daha önce defalarca yarattığı görüntü, gürültü ve hava kirliliği nedeniyle sert eleştirilerin hedefi haline gelen Giresun Limanı, son dönemde ise kamuoyunda yaratılmaya çalışılan algı operasyonuyla bir kez daha gündeme bomba gibi düştü.

ALGI OPERASYONU YAPILIYOR

Giresun Limanı konusunda kamuoyundaki tepkileri dindirmek için sözde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bilgisi dahilinde çalışmalar gerçekleştirildiği yönünde bir algı operasyonu yapıldığına dikkat çekildi. Böylesine utanç abidesi bir yapılaşmaya karşı kamuoyunda oluşturulmaya çalışılan algı operasyonunun arkasında kişisel çıkar ilişkileri olabileceğine dikkat çekildi.

LİMAN GİRESUN’A KAPANDI!

Öte yandan Giresun halkının bütün hassasiyetleri gözardı edilen Giresun Limanı’nda inşaat çalışmaları aralıksız sürüyor. Küçük liman girişiyle büyük liman girişini tamamen kapatan bu çarpık yapılaşma nedeniyle Giresun Limanı adeta dış dünyaya kapılarını kapattı. Son olarak liman içerisindeki halı saha söküldü. Halı sahanın yerine de depo yapılması için çalışmalara hız verildiği görüldü.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Avatar Ercan dedi ki:

  Türkiye deşehircilik planlaması on numara.

 2. Avatar Semih dedi ki:

  Herkes hak ettigini yasar. Bu kadar olaylara kayitsiz kalan bir il in sonu. Sanki tepki versek devlete baskaldirmis oluyoruz. Karadenizin en geri kalan ili. Tabi bu halkin sucu

 3. Avatar Fath dedi ki:

  Sehire kattigi ekonomi hic onemli degilmi limanin kac kisi ekmek yiyor sehrin suiretini kapatiyor diyenler samsunda trabzonda da dehir merkezinde sadece bos konusma elestrenlerinki serhos yuvasiydi eskiden

 4. Avatar Fazlı yazar dedi ki:

  Millet aç aç diye bağırıyorsunuz ekmek teknesiyle oynuyorsunuz. O liman binlerce kişiye ekmek teknesi ama bazi insanlarımız böyle ekmek teknesini hak etmiyor
  Bence çok iyi olmuş yeri iyi olmasada sonuna kadar destekçisiyim

 5. Avatar Orhan dedi ki:

  Yanlış çok yanlış sonuna kadar yanlış şehrin göbeğinde liman olmaz güzelim şehir mahvoldu

 6. Avatar Erkan yılmaz dedi ki:

  Burada yorum yapanlar bile ayrılığa düşmüşler. Yazık..

YORUM YAZ