$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,23 / Satış: 9,27

GİRESUN’UN SAKLI CENNETİ GÜCE

GİRESUN’UN SAKLI CENNETİ GÜCE
  • 30.10.2018
  • 940 kez okundu
Reklam

 Giresun’un Saklı Cenneti Güce ilçesi son 4,5 Yıldaki değişimi 12.Giresun Tanıtım Günlerinde hazırlamış Güce Belediye standında etkinliğe katılan hemşerileri ile paylaştı.

Güce Belediyesi tarafından İlçenin Tarih, Kültür ve Turizm değerlerini ön plana çıkaran konsepti ile hazırlanan standını ziyaret edenlere Güce ilçesinin yeni markası “Bal Çay”, hakiki “Güce Kestane Balı” ve Güce ilçesinde toplanan fındıklardan ikram edildi.

12.Giresun Tanıtım Günlerinde katılan Güce Belediye Başkanı Aytekin Geçgel; “Giresun Valiliği öncülüğünde Giresun Federasyonu tarafından organize edilen Giresun Tanıtım günleri artık halkımız tarafından aranan bir etkinlik haline gelmiştir. Bizlerde ilçemizde yapmış olduğumuz çalışmaları ve kültürel değerlerimizi bu vesile ile gurbette bulunan hemşerilerimiz ile buluşturuyoruz. Hem hasretlikleri gideriyor, hem de Gurbette bulunan İş adalarımızı ilçemize yatırım yapmaya davet ediyoruz” dedi.

4 gün boyunca ilçe standını ziyaret eden Güceli hemşerilerini misafir etmekten onur duyduklarını belirten başkan Aytekin Geçgel; “Giresun Günleri Sıla ile Gurbet arasında bir elçi olmuştur. Türkiye’nin en büyük organizasyonlarından bir tanesi olan Giresun Günlerinin düzenlenmesine vesile olan Federasyon başkanımız Mehmet Kuğu başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”

Giresun’un Saklı Cenneti Güce ilçesinde son 4,5 yılda yaşanan değişim stant içerisindeki fotoğraflara yansıdığını gören gurbetçi Güceliler, gelişimde ve büyük değişimde emeği olan Güce Belediye Başkanı Aytekin Geçgel’e teşekkür ettiler.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%