$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,80
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

‘GİRESUN’UN EMRİNDEYİM’

AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Şenlikoğlu, cadde cadde, sokak sokak Giresun’u gece gündüz karış karış gezerek, çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmıyor.

Gittiği her yerde halkın derdiyle dertlenen, sevinciyle sevinen Şenlikoğlu, son olarak Gedikkaya Mahallesi ve Hacısiyam Mahallesi’nde vatandaşlarla kucaklaştı.

‘GİRESUN’UN EMRİNDEYİM’
  • 04.01.2019
  • 658 kez okundu
Reklam

AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu, seçim çalışmalarını halkla iç içe sürdürüyor. 7/24 halkla birlikte olan Şenlikoğlu, 31 Mart yerel seçimlerinde Giresun halkının desteğiyle işbaşına gelerek, Giresun’u belediyecilik hizmetleriyle buluşturacaklarını ifade etti. Son derece samimi ortamlarda gerçekleşen ziyaretlerde Şenlikoğlu, mahalle sakinlerinin sıkıntılarını ve isteklerini dinledi. Halkın sorunlarını tek tek not alan Şenlikoğlu, bu sorunların çözümü için ellerinden gelen bütün çabayı göstereceklerinin sözünü verdi. Şenlikoğlu, Giresun halkının AK Parti’ye ve kendilerine duyduğu büyük güveni gördükçe sorumluluklarının her geçen gün daha da arttığını kaydetti.

Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu, sadece seçim zamanı değil, 7 gün 24 saat halkla iç içe olduklarının altını çizerek, “16 yılı aşkın süre aralıksız iktidar olan AK Parti’nin bir neferi olarak ilk günkü hizmet aşkımızla her zaman halkımızın emrindeyiz. Biz siyaseti halka hizmet yolunda bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Giresun’umuzun da belediyecilik anlamında yatırıma ve hizmete ihtiyacı olduğunu herkes gibi bizlerde çok iyi biliyoruz. Son 10 yılı belediyecilik hizmetleri anlamında eksik kalan ilimizin ayağındaki prangalardan kurtarmak, şehrimizin önünü açmak, geleceğimiz olan çocuklarımıza daha yaşanabilir bir memleket bırakmak istiyoruz. Bu uğurda çaba harcarken halkımızın görüş ve önerilerini kendimize rehber ediniyoruz. Çünkü biz gücümüzü ve sorumluluğumuzu halkımızdan alıyor, halkımıza hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Adil, uzlaşmacı ve kucaklayıcı bir hizmet anlayışını benimsiyoruz. Hangi görüşten olunursa olunsun bu şehrin bir evladı olmanız hizmet etmek için yeter. Ömrümüzün yettiği yere kadar da ilimize, ülkemize ve halkımıza hizmet etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ