$ DOLAR → Alış: 7,81 / Satış: 7,84
€ EURO → Alış: 9,26 / Satış: 9,30

Giresunspor’u yok saydılar!

Giresun’un en büyük marka değeri Giresunspor’un, FİSKOBİRLİK Başkanı Lütfi Bayraktar ve ekibi tarafından yok sayıldığı öğrenildi.

Giresunspor’u yok saydılar!
  • 22.06.2020
  • 1.532 kez okundu
Reklam

Geçtiğimiz günlerde Piraziz Ramada Otel’de yapılan bir toplantıda, Giresun’da faaliyet gösteren önemli kuruluşların Giresunspor’a destek olmasının istendiği bildirildi.

Bu konu gündeme geldiğinde FİSKOBİRLİK Başkanı Lütfi Bayraktar’ı temsilen toplantıya katılan FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan’ın, Giresunspor’a destek olmalarının kesinlikle söz konusu dahi olamayacağını söylediği öğrenildi.

FKB adına konuşan Karan’ın, “FİSKOBİRLİK olarak kesinlikle Giresunspor’a destek olamayız. Biz şimdi Giresunspor’a destek verirsek, Orduspor’a da destek vermemiz lazım, Trabzonspor’a da destek vermemiz lazım” şeklinde ifadeler kullandığı bildirildi.

Karan’ın bu sözlerine toplantıya katılan bazı isimlerin sert tepki göstermesi üzerine ortamın gerildiği ancak araya giren hatırı sayılır kişiler sayesinde herhangi bir tatsızlık yaşanmadan sonlandırıldığı ifade edildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%