$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,25 / Satış: 9,28

Giresunspor’dan İstanbul çıkarması

Çotanakların Başkanı Eren, teknik direktör Sözeri ile birlikte Giresunspor’a verdiği desteklerle yeşil beyazlı camiada gönülleri fetheden Bağcılar Belediye Başkanı Çağırıcı’yı ziyaret ederek, kendisine forma hediye ettiler.

Giresunspor’dan İstanbul çıkarması
  • 04.08.2019
  • 599 kez okundu
Reklam

Giresunspor Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren ve Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, yeşil beyazlı kulübe verdiği büyük desteklerle gönüllerde taht kuran Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’yı İstanbul’da ziyaret etti.

Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Eren ve Sözeri, Giresunspor’un son durumu hakkında Çağırıcı’ya bilgiler verdi. Eren ve Sözeri, Giresunspor’a verdiği destekler nedeniyle Başkan Çağırıcı’ya teşekkür ederek, üzerinde ismi yazan Giresunspor forması hediye etti.

Bu anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çağrıcı da, “Gönül bağımın hiçbir zaman kopmayacağı Giresunspor’umuzun değerli Başkanı Sacit Ali Eren ve Teknik Direktörü Erkan Sözeri hocam ziyaretimize gelerek bizi çok onurlandırdı. Bu güzel hediyeleri için çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%