$ DOLAR → Alış: 8,02 / Satış: 8,06
€ EURO → Alış: 9,49 / Satış: 9,52

Giresunspor’dan 15 milyon TL istediler

Giresunspor Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, dünkü basın toplantısında yeşil beyazlı camiada yaşanan gelişmeler hakkında da önemli açıklamalar yaptı.

Giresunspor’dan 15 milyon TL istediler
  • 24.09.2020
  • 469 kez okundu
Reklam

Karademir; “Akaryakıt istasyonu ile ilgili görüşmemiz oldu. Her platformda bu firmanın zarar görmemesini istediğimizi bildiriyoruz. Bu yeri 5.4 milyon TL’ye almışlar, biz bu parayı onlara teklif ettik ama onlar 15 milyon TL istediler. Giresunspor’un tabelası olan bu yer Giresunspor’un hakkıdır” dedi.

“GRÜ’DEN OLUMSUZ CEVAP GELMESİ BİZİ ÜZDÜ”

Karademir; “Giresunspor’a yeni bir Store kazandırmak istediğimizi söylemiştik. Gazi Caddesi’nde Giresun Üniversitesi’nin kullanılmayan bir yeri var. Orasıyla ilgili bir talebimizi oldu ancak Sayın Rektör orayı lokal yapacağını söyledi. Kullanılmayan, boş duran bir yer biz istediğimiz zaman kıymetlendi. Bu talebin geri çevrilmesini ilginç buluyorum. Rektör beyden bu konuda olumsuz yanıt gelmesi bizleri üzdü” dedi.

“GİRESUNLU BİR FİRMADAN 79 BİN TL İCRA GELDİ”

Karademir; “Giresunlu bir firmadan Giresunspor’a 79 bin TL’lik icra geldi. Durup dururken böyle bir icra gelmesine çok şaşırdık. Hem de Giresunlu bir firma olması bizi çok daha üzdü.  İl dışındaki firmalar bizi icraya vermiyor. Giresun’da faaliyet gösteren bir firmanın bizi icraya vermesi hiç hoş olmadı. Giresunspor’un bankalardaki durumu çok hoş değil. Ödenmeyen bir sürü çek var. Bununla ilgili bizimle bir görüşme dahi olmadı” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%