$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

GİRESUNSPOR’DA EREN İLE DEVAM

GİRESUNSPOR’DA EREN İLE DEVAM
  • 19.06.2019
  • 670 kez okundu
Reklam

Giresunspor’un dünkü kongresinde kullanılan 250 geçerli oyun 213’ünü alan Sacit Ali Eren, yeniden Giresunspor Kulüp Başkanlığı’na seçildi.

Spor Toto 1. Lig ekibimiz Giresunspor’da, olağan genel kurul ikinci oturumu yapıldı.

Kongrede divan heyetine Osman Öden, Volkan Türkyılmaz ve Yalçın Esen seçildi.

Divan Başkanı Osman Öden, yaptığı açılış konuşmasında, “Kongremize hoş geldiniz, bizi bu göreve layık görenlere teşekkür ediyorum, sizi mahcup etmeyeceğiz inşallah” dedi.

Öden, ardından gündem maddelerini okudu ve oylamaya sundu, oylama sonucunda gündem maddeleri kabul edildi.

Divan heyeti başkanı Osman Öden tarafından Giresunspor’un toplam 1519 kişilik üye sayısı olduğu açıklandı, vecibelerini yerine getiren üye sayısının 643 kişi olduğu açıklandı. Bazı üyeliklerin silindiği yönünde kamuoyunda oluşturulan algının yanlış olduğu ifade edildi.

Giresunspor’un gideri 16 milyon 924 bin, gelirleri ise 14 milyon 460 bin, aradaki farkın ise 2 milyon 463 bin olduğu açıklandı.

ZAMAN ZAMAN GERGİNLİK

Zaman zaman gergin anların yaşandığı kongrede Sacit Ali Eren ve Harun Cici başkanlığındaki iki listeyle seçime gidildi.

Yapılan oylama sonucunda oy kullanma hakkına sahip 643 kişiden 252 delege oy kullandı. Kullanılan 252 oyun 250’si geçerli sayıldı. 213 oy alan Sacit Ali Eren, Giresunspor’un yeni başkanı oldu. Harun Cici 37 oy aldı, 2 oy geçersiz sayıldı. Bu sonucun ardından Giresunspor’un yeni başkanı bir kez daha Sacit Ali Eren oldu. Kongrenin ardından Giresunspor yönetimi tesislerde ilk toplantısını yaptı ve yeni sezon planlamasına başladı.

Giresunspor’un yeni yönetiminin görev dağılımının kısa bir süre içerisinde açıklanması bekleniyor.

EREN TEŞEKKÜR ETTİ

Giresunspor Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren, kongre sonrası yaptığı açıklamada, genel kurulda bir kez daha kendisine ve ekibine verilen desteğe teşekkür etti. Başkan Eren, “İnşallah Giresunspor’u daha iyi yerlere getiririz, hepimiz için hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

GİRESUNSPOR’UN YENİ YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Giresunspor Başkanı Sacit Ali Eren’in yönetim kurulunda şu isimler yer aldı;

İsmail Kurt, Ali Tekbaş, İsmail Demir, Fazıl Ziya Pamukoğlu, İbrahim Cemal Çabukusta, Ferhat Karademir, Sinan Akgün, Hasan Yılmaz, Said Safi, Mehmet Şener, Hüseyin İpek, Mehmet Fevzi Usta, Hüseyin Taşkın, Abdül Selam Çağırıcı, Mutlu Ömer Kahraman.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%