$ DOLAR → Alış: 6,80 / Satış: 6,83
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

Giresunspor’a ihanet edenler var!

Çotanakların Başkanı Eren, “Giresun’da birileri kendi kişisel çıkarları için Giresunspor üzerinden şehrine ve Giresunspor’a ihanet etmektedir” dedi.

Giresunspor’a ihanet edenler var!
  • 05.09.2019
  • 960 kez okundu
Reklam

TFF 1. Lig temsilcimiz Giresunspor’da, Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren, Giresun’da Giresunspor’a ihanet eden insanlar olduğunu söyledi.

Eren, yaptığı açıklamada, “Bu şehirde bazı insanlar ihanet içindedir. 2-2 berabere kaldığımız Hatayspor karşılaşmasında hakemin verdiği hatalı kararları değil, Giresunspor Kulüp Başkanının, Giresunspor Asbaşkanının ve Giresunspor Teknik Direktörünün, Giresunspor’un uğradığı haksızlığa gösterdikleri tepkiyi eleştirerek, yazı yazan insanlar şehrine ve kendine ihanet etmektedir. Ama bunlar bizi asla yıldıramayacak, tam tersine daha da motive edecek. Çünkü biz her platformda bu şehrin en büyük marka değeri olan Giresunspor’umuzun menfaatlerini korumak için her türlü fedakarlığı yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Giresunspor’un puan kaybetmesinden mutluluk duyacak kadar gözlerini hırs bürüyen bu şahısların asıl amacının bütün kamuoyu tarafından bilindiğine dikkat çeken Eren, “Giresun ya da Giresunspor birilerinin tekelinde değildir. Biz Giresunspor’u kendi kişisel çıkarlarına alet etmek isteyenlere karşı dik duruşumuzu bozmadan, temsil ettiğimiz camianın büyüklüğüne yakışır bir şekilde hem saha içerisinde hem de saha dışında mücadelemize kararlılıkla devam edeceğiz. Hep söyledim yine söylüyorum. Bizim tek derdimiz Giresunspor’u bir üst lige taşımaktır. Ha bu olur ya da olmaz Allah bilir. Biz sonuna kadar bu hedef için savaşmaya devam edeceğiz. Bizim niyetimiz belli. Giresunspor üzerinden farklı planlar yapanların hedefi de belli. Allah herkese kalbine göre versin” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ