$ DOLAR → Alış: 5,75 / Satış: 5,78
€ EURO → Alış: 6,33 / Satış: 6,35

GİRESUNSPOR’A HERKES ADAY OLABİLİR AMA

Çotanakların Başkanı Eren, “Biz göreve geldiğimizde hiç ağlayıp sızlamadık. Buraya gelecek kişilerde hiç ağlayıp sızlamasınlar. Kendilerine güveniyorlarsa, gözleri bu işi yapmayı kestiriyorsa buyursunlar adaylığa çıksınlar” dedi.

GİRESUNSPOR’A HERKES ADAY OLABİLİR AMA
  • 15.06.2019
  • 466 kez okundu
Reklam

Spor Toto 1. Lig temsilcisi Giresunspor’da, Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren, yeşil beyazlı camiada büyük sevince neden olan teknik direktör Erkan Sözeri ile yeniden anlaşmaları hakkında kısa ve öz konuştu. Eren, “Düşüncelerimiz ortak ve Erkan hoca ile yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Giresunspor ikinci olağan genel kurulu öncesi yaşanan gelişmeler hakkında da kulübe talipli olma niyetinde olanlara açık mesajlar yollayan Başkan Eren, “Giresunspor bu şehrin en büyük marka değeridir ve herkes Giresunspor adaylığına çıkabilir. Herkesin görüşen saygı duyuyoruz ancak bazı hususların altını çizmekte fayda var. Biz altı ay bir mücadele verdik. Bu mücadelede çok şey için çaba sarfettik. Kongre üyeleri genel kurulda zaten bütün bunları değerlendirecektir. Biz göreve geldiğimizde hiç ağlayıp sızlamadık. Buraya gelecek kişilerde hiç ağlayıp sızlamasınlar. Kendilerine güveniyorlarsa, gözleri bu işi yapmayı kestiriyorsa buyursunlar adaylığa çıksınlar” diye konuştu.

“AMAÇLARI REKLAM DEĞİLSE…”

Giresunspor’a talipli olup kendisiyle görüşmeden kulübün mali yapısı hakkında kamuoyuna açıklama yapanlara da önemli mesajlar gönderen Başkan Eren, “Burada altı ay önce göreve gelmiş bir başkan var ve bu başkanın kulübe cebinden vermiş olduğu paralar var. Eğer ki niyetleri ciddiyse nezaketen de olsa gelip sorabilirlerdi, kulübün mali durumu hakkında bilgi alabilirlerdi. Şayet kendilerine reklam oluşturmak istemiyorlarsa, gelip kulübün hesaplarına ve kitaplarına bakıp ona göre adaylığa çıksınlar. Zorda kalınca çamur at izi kalsın politikası izlemesinler. Bunlar doğru şeyler değil” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ