$ DOLAR → Alış: 6,98 / Satış: 7,01
€ EURO → Alış: 8,27 / Satış: 8,30

Giresunspor olağanüstü kongreye gidiyor

Çotanakların Başkanı Eren, Giresunspor’un önünü açmak için sezon sonunda olağanüstü kongre yapma kararı aldıklarını açıkladı

Giresunspor olağanüstü kongreye gidiyor
  • 06.07.2020
  • 257 kez okundu
Reklam

TFF 1. Ekibi Giresunspor’da, Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçında alınan 2-0’lık yenilginin ardından play-off ümitlerinin sona ermesiyle birlikte çok önemli bir gelişme yaşandı. Çotanakların Başkanı Sacit Ali Eren, dün yaptığı yazılı açıklama ile kulübü olağanüstü kongreye götürme kararı aldıklarını kaydetti.

Kongre tarihini en kısa sürede kamuoyu ile paylaşacaklarını belirten Eren, “Gelinen nokta itibariyle bundan sonra ligde prestij mücadelesi vereceğiz ve 34 haftalık maraton sonunda ligi en iyi yerde tamamlamaya çalışacağız. Sezon sonunda ise kulübümüzün önünü açmak, Giresunspor’umuza zaman kaybettirmemek için yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızla birlikte olağanüstü kongreye gitme kararı aldık” dedi.

DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Eren, “Öncelikle görev yaptığımız süre zarfında her zaman desteklerini yanımızda hissettiğimiz büyük Giresunspor taraftarları başta olmak üzere, şehrimizin ileri gelenlerine, siyasilerimize, mülki ve idari amirlerimize, işadamlarımıza, bizlere inanıp bizlere güvenen, maddi manevi destekte bulunan, bizlerle birlikte yol arkadaşlığı yapan herkese şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

ELİMİZDEN GELEN HER ŞEYİ YAPTIK

Eren, “Bizler büyük bir gururla yaptığımız görevimiz esnasında her türlü olumsuzluğa rağmen, tüm imkansızlıklara rağmen elimizden gelen bütün gayreti maddi ve manevi olarak yapmaya çalıştık. Buna bütün Giresunspor camiası ve kamuoyu şahittir. Ancak saha sonuçlarında istediğimiz, hedeflediğimiz noktaya ulaşamadığımız için, Giresunspor’umuzun önünün açılması için kulübümüzü olağanüstü kongreye götürmenin en doğru yol olduğunu düşünüyoruz. Kongre tarihini en kısa sürede kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

KONGREDE KAZANAN GİRESUNSPOR OLSUN

Her zaman Giresunspor’a destek olmaya devam edeceklerini ifade eden Eren, “Giresun’un en büyük marka değeri olan Giresunspor’umuza hizmet etmek, bizler için büyük bir onur ve gururdur. Bu bilinçle bundan sonraki süreçte görev almasak dahi Giresunspor’umuza her türlü desteği vermeye devam edeceğimizin bilinmesini istiyorum. Sezon sonunda yapılacak olan kongrede de Giresunspor’umuzu başarıya taşıyacak, özlemle beklenen hedeflere ulaştıracak bir yönetimin işbaşına gelmesini temenni ediyorum” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ