$ DOLAR → Alış: 6,73 / Satış: 6,75
€ EURO → Alış: 7,54 / Satış: 7,57

GİRESUNSPOR KÜME DÜŞERSE HERKES KÜME DÜŞER!

Giresunspor taraftarları, Giresun’un en büyük marka değeri Giresunspor’un düştüğü durumdan kurtulması ve yeniden ayağa kalkması için şehrin mülki ve idari amirleri öncülüğünde Giresunspor etrafında kenetlenilmesi için tarihi bir çağrıda bulundular.

GİRESUNSPOR KÜME DÜŞERSE HERKES KÜME DÜŞER!
  • 19.02.2019
  • 680 kez okundu
Reklam

Spor Toto 1. Lig temsilcimiz Giresunspor, göz göre göre küme düşmenin eşiğine kadar geldi. Ligde tam 10 haftadır galibiyet yüzü göremeyen Çotanaklar, üst üste kaybedilen puanlarla ligin zirvesinden ateş çemberinin içerisine kadar geriledi. Küme düşme potasıyla arasında sadece 1 puan fark kalan Giresunspor’daki bu kötü gidiş sürerken şehirde Giresunspor’u ayağa kaldıracak dinamiklerin halen harekete geçmemesi ise yeşil beyazlı taraftarların ümitlerinin her geçen gün biraz daha tükenmesine ve büyük tepkiye yol açmaya başladı.

Giresunspor taraftarları, Giresun’un ileri gelenlerinin vakit kaybetmeden harekete geçmesinin ve bütün şehrin Giresunspor’un etrafında kenetlenmesinin Giresunspor’un kurtuluşu için tek çare olduğu ortak görüşünde birleştiler. Yeşil beyazlı camiaya ve Giresun’un ileri gelenlerine tarihi bir çağrıda bulunan Çotanaklar; “Bu şehrin en büyük marka değeri Giresunspor’dur. Dünyadaki bütün Giresunluları temsil eden ve göğsünde çotanak armasını taşıyan yeşil kentin beyaz çocuklarına sahip çıkıp destek olmak hepimizin boyun borcudur. Çünkü dünyada başka bir Giresun yok, başka bir Giresunspor’da yok. Şunu kimse unutmasın; Bu takım düşerse herkes düşer” diyerek, Giresun’un Milletvekillerini, Valisini, İl-İlçe Belediye Başkanlarını, Kaymakamlarını, Siyasetçilerini, Sivil Toplum Kuruluşlarını ve kimliğinde Giresun yazan herkesi Giresunspor’u ayağa kaldırmak için ellerini taşın altına koymaya davet ettiler.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ