$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,06

Giresunspor kimsenin ‘TEKE’linde değildir!

Giresunspor’da iki başkan değişikliği, 6 hoca değişikliği ve sayısız oyuncu değişikliği yaşanmasına rağmen sportif direktör Ümit Teke’nin halen görevini sürdürmesi çok büyük tepkilere yol açıyor!

Giresunspor kimsenin ‘TEKE’linde değildir!
  • 18.09.2019
  • 612 kez okundu
Reklam

Giresunspor Sportif Direktörü Ümit Teke’nin, üst üste alınan kötü sonuçlardan sonra Giresunspor’daki geleceği ciddi anlamda tehlikeye girdi.

2018 yılının Haziran ayında dönemin Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ tarafından Giresunspor Sportif Direktörlüğü görevine getirilen Teke, o tarihten bu yana Mustafa Temel Bozbağ ve Sacit Ali Eren başkanlığındaki Giresunspor’da görev yaptı.

Teknik direktörler; Metin Diyadin, Hüseyin Kalpar, Ümit Özat, Mustafa Kemal Kılıç ve Erkan Sözeri ile ve sayısız futbolcu gurubuyla çalıştı. Giresunspor bu süreçte sportif başarı anlamında inanılmaz bir düşüş yaşamasına ve her türlü olumsuzluğa rağmen Ümit Teke, her ne hikmetse görevinin başında kalmayı başardı. Yönetim, teknik heyet ve futbolcular arasında köprü görevi görmesi ve sorunları çözmesi için Giresunspor’dan maaş alan Teke’nin, bunca başarısızlığa rağmen halen görevini sürdürmesi son günlerde kamuoyunda farklı yorumlanmaya başlandı. Spor kamuoyu ortada bir başarısızlık varsa bunda Ümit Teke’nin de büyük rolü olduğu yönünde hemfikir olmaya başladı. Özellikle sosyal medyada Teke ile yolların vakit kaybetmeden ayrılması yönünde paylaşımlar yapılmaya başlandı. Giresunspor yönetiminin bu konudaki tepkilere karşı nasıl bir yol haritası izleyeceği büyük merak konusu.

<<MESUT ERDOĞAN>>

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%