$ DOLAR → Alış: 8,30 / Satış: 8,34
€ EURO → Alış: 9,69 / Satış: 9,73

Giresunspor büyük düşünüyor

Çotanakların teknik patronu Sözeri, “Zirveye ve hedefe oynayacağımızdan herkes emin olsun.”

Giresunspor büyük düşünüyor
  • 13.07.2019
  • 600 kez okundu
Reklam

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, birinci etap Erzurum kampını değerlendirdi.

Erzurum’daki çalışma ortamının çok iyi olduğunu ifade eden Sözeri, “Kamp çalışmalarımız iyi gidiyor. Erzurum yaz kampları için hakikaten çağ atlamış. Güzel bir tesisteyiz. Bu konuda spor turizmi açısında iyi yerdeyiz. Rakım yüksek, bizim için çok iyi. Oyuncularımız şikayet etmeden çalışıyor. Lige iyi girmek istiyoruz. Bu sezon öncesi kamplar çok önemli, hem sakatlık yaşatmıyor, hem performans anlamında bize iyi geliyor” dedi.

“Yaptığımız transferler taraftarları heyecanlandırdı” diyen Sözeri, “Kampa bütün takımı hazırlamaya çalıştım. Aldığımız futbolcuları iyi tanıyoruz, bize ne katacaklarını iyi biliyoruz. Tabii ki futbol bu, şampiyonluk garanti değildir ama zirveye ve hedefe oynayacağımızdan herkes emin olsun. Sadece bizle olmaz, taraflar, camia bütün olması lazım. Başkanımız türlü fedakarlıklarla bu takımı kurdu. Sağ olsun her dediğimizi yaptı. Taraftarlarımızdan ricam bizi yalnız bırakmasınlar” şeklinde konuştu.

Takıma 2 veya 3 transfer daha yapacaklarını da belirten Sözeri, “Son transferlerimiz Bekir ve Ahmet İlhan geldi. İki transfer daha hedefliyoruz, sonra transferi kapatacağız. İsim vermek istemiyorum, başka takımlar devreye giriyor sonra insanların beklentisini karşılayamıyoruz. Hedefimiz 2 ya da 3 transfer daha yapıp transfer dönemi kapatmak” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%