$ DOLAR → Alış: 7,62 / Satış: 7,65
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,98

Giresunluyum diyen herkes bir nüfus getirsin!

Giresun Otel ve Kahveciler Odası Başkanı Ercan Ayhan, güçlü bir Giresun ve güçlü bir belediye için nüfus oranının yükseltilmesi gerektiğini kaydetti.

Giresunluyum diyen herkes bir nüfus getirsin!
  • 19.11.2019
  • 456 kez okundu
Reklam

Aynı zamanda Öz Giresun Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı olan Ayhan, Giresun’a daha fazla hizmet için ikametgah çağrısı yaptı. Şehre, belediyeye ve Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na sahip çıkılması gerektiğini vurgulayan Ayhan, “Giresunluyum diyen herkes bir nüfus getirsin” çağrısı yaptı.

Ercan Ayhan, Giresun merkez nüfusunu artırmak için üzerlerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarını belirterek şunları söyledi;

“Son dönemdeki Giresun birlik beraberliğini daha güçlü kılabilmek gerekmektedir. Şehrimizde yaşayan tüm Giresunlu hemşerilerimiz Giresun nüfusuna katkı sağlamalıdır. Güçlü Giresun, güçlü belediye için şehir nüfusunu yükseltmemiz gerekmektedir. Her Giresunlunun il dışından veya köylerde olan nüfusu şehir merkezine getirmeli ve mahalli idarelerden iller bankasından şehrimize daha fazla para ve ödenek almalıyız. Yılsonun yaklaştığı şu günlerde her Giresunluyum diyenin il merkezimize mutlaka bir nüfus getirmesini beklemekteyiz, herkes bir nüfus getirse şehir nüfusu 250 bin olur, gerçekçi bir çalışma yapılırsa olmayacak bir şey değil. Eğer Belediyeden, Belediye Başkanımızdan hizmet istiyor isek, nüfus çalışması yapmalıyız, biz bu çalışmaya tüm halkımızı, Sivil Toplum Kuruluşlarını, mahalle ve köy muhtarlarımızı, sendika ve dernek başkanlarımızı ve şehrimizin önde gelenlerinin katkı sağlamasını istiyoruz, bizler üzerimize düşeni yapalım sonra Belediyemizden hizmet isteyelim.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ