$ DOLAR → Alış: 6,73 / Satış: 6,76
€ EURO → Alış: 7,32 / Satış: 7,35

GİRESUNLU SANATÇI MURAT ÇELİK ABD’YE GİDİYOR

Şarkıcı Murat Çelik, Türk Günü ve balosu için Amerika Birleşik Devletleri’nin New York şehrine gideceği duyuruldu.

GİRESUNLU SANATÇI MURAT ÇELİK ABD’YE GİDİYOR
  • 24.04.2019
  • 961 kez okundu
Reklam

HASAN ÇELİK/ABD

Türk Halk müziğinin güçlü sesi Karadenizli şarkıcı Murat Çelik 17 ve 18 Mayıs’ta New York’ta olacak.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ile Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a yola çıkarak başlatmış olduğu Milli Mücadelenin 100’üncü yıl dönümü çerçevesinde Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu (TADF) New York’ta geleneksek Türk yürüyüşü ve balosunda sahne alacağı açıklandı.

Şarkıcı Murat Çelik, 17 Mayıs 2019 Cuma akşamı Türk Günü Balosunda ve 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü 38. Geleneksel Türk Günü Yürüyüşünde sahneye çıkacak.

TADF BAŞKANI TULGA TEKMAN SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

TADF Başkanı Tulga Tekman yaptığı açıklamada, Türk Halk Müziğinin güçlü sesi Karadenizli şarkıcı değerli arkadaşımız Murat Çelik, 17-18 Mayıs 2019 tarihlerinde yapılmadı planlanan Türk günü balosu ve Türk günü yürüyüşü için New York’a geliyor açıklamasını yaptı.

Karadenizli şarkıcı Murat Çelik, ABD’deki Türkler ile bu özel günde birlikte olmaktan mutluluk duyacağını belirten Çelik, “Böylesi önemli ve anlamlı bir günde Türk- Amerikan toplumuyla birlikte olmaktan dolayı onur ve gurur duyacağını”söyledi. Murat Çelik, ayrıca  TADF Başkanı Tulga Tekman ve arkadaşlarına nazik davetlerinden dolayı teşekkür etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar Misafr dedi ki:

    Begenerek Dinliyoruz cizginizi hic bozmayin Murat bey

YORUM YAZ