$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Giresunlu gençliği Tunceli’de

Giresunlu gençliği Tunceli’de
  • 24.07.2019
  • 629 kez okundu
Reklam

Giresun Gençlik Merkezi öğrencileri Tunceli’yi ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan himayelerinde başlatılan ve İçişleri Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen “Biz Anadoluyuz” projesi kapsamında Giresunlu gençler Tunceli’ye gitti. Giresunlu gençler Tunceli ziyareti kapsamında Vali Tuncay Sonel ve Giresunlu olan Tunceli Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Vedat Çolak’ı da ziyaret etti.

Giresun Gençlik Merkezi Barbaros Aydın liderliğinde gençler Tunceli’nin tarihi ve turistlik yerlerini gezdi. Gençlerin Munzur gezisine eşlik eden Vali Sonel, Giresunlu gençleri Tunceli’de görmekten ve misafir etmekten son derece mutlu olduğunu ifade etti.

Vali Sonel, “Sizlerin Giresun’dan Tunceli’ye gelmenizi Anadolu’daki dostluk ve kardeşlik duyguları açısından son derece önemsiyoruz. İnşallah kültür ve medeniyetimizin temel değerlerini bu programlarla hep birlikte yarınlara taşıyacağız. Buraları gezmeniz, görmeniz, tanımanız kültürler arası tanışma-dayanışma ve siz gençlerin bilgi ve görgülerinin artması açısından da son derece önem taşıyor. İnşallah Tunceli’den keyifli ve öğretici hatıralarla dönersiniz. Ailelerinize ve tüm Giresunlulara Tunceli’den selamlar götürün. İnşallah sizler üzerinden Tunceli ve Giresun illeri arasında uzun yıllar sürecek güçlü gönül köprüleri kurulacaktır” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%