$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

GİRESUN’DA BAYRAM SEVİNCİ YAŞANDI

Giresun’da Ramazan Bayramı’nın ilk günü vatandaşlar bayram namazında camilere akın ederek, birbirleriyle bayramlaştı. 

GİRESUN’DA BAYRAM SEVİNCİ YAŞANDI
  • 07.06.2019
  • 649 kez okundu
Reklam

Giresun’da Ramazan Bayramı münasebetiyle kurum, kuruluş ve vatandaşlar arasındaki toplu bayramlaşma bayramın birinci günü Seyyid Vakkas Camiinde gerçekleştirildi. Vali Harun Sarıfakıoğulları’nın ev sahipliğinde yapılan bayramlaşmaya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’de katıldı. Vali Sarıfakıoğulları, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Canikli’nin yanı sıra AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Sabri Öztürk, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve il protokolü vatandaşların bayramı kutlayarak sohbet etti.

CAMİLER DOLUP TAŞTI

Giresun’da bayram dolayısıyla vatandaşlar camileri doldurdu.

Bayram namazını kılmak için erken saatlerde camileri dolduran vatandaşlar yapılan vaazların ardından bayram namazını kılmak için saf tuttu ardından dualar edildi.

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI SEYYİD VAKKAS’TA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Seyyid Vakkas Camii avlusunda ise öğle namazına müteakiben Giresun Valiliği’nin organizasyonuyla bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

Giresun İl Müftüsü Muhittin Oral’ın kıldırdığı öğle namazına müteakiben gerçekleşen törende kent protokolü ile vatandaşlar biraraya geldi. Bayramlaşma sonrası protokol ve vatandaşlara cami avlusunda çeşitli ikramlar dağıtıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ