$ DOLAR → Alış: 8,02 / Satış: 8,06
€ EURO → Alış: 9,49 / Satış: 9,52

Giresun’a büyük hakaret!

Müfettişten İl Özel İdaresi eski Genel Sekreteri Taşkın ve çalışanlarına haciz yazısı. Karaahmet; “Bu müfettiş art niyetli. Giresun’da değil de başka bir ilde bunu yapabilirmiydi? Biz hiçbir İl Özel İdare çalışanını mağdur etmeyiz. O parayı da kuruşu kuruşuna öderiz” dedi.

Giresun’a büyük hakaret!
  • 26.09.2020
  • 395 kez okundu
Reklam

Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hüseyin Taşkın’ın görevden alınmasının ardından İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine getirilen müfettiş, Giresun ve Giresunspor’a hakaret boyutuna varan bir hakarete imza attı.

Müfettiş, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Külekçi imzalı eski Genel Sekreter Hüseyin Taşkın ve özel idare çalışanlarına gönderdiği haciz yazısıyla, 3 yıl önce Giresun Amatör Spor Kulüplerine yapılan bir milyon liralık yardımı yersiz bulduğunu belirterek, bir milyon lirayı faizleriyle birlikte bir ay içinde Taşkın tarafından geri ödenmesini istedi.

Giresunspor ve Giresun Amatör Spor Kulüplerine il özel idaresi tarafından yapılan maddi yardımı yersiz bulan müfettişin bu tavrı art niyetli olarak yorumlandı.

KARAAHMET’TEN SERT TEPKİ

Müfettişin art niyet taşıyan tavrını Giresun ve Giresunspor hakaret olarak değerlendiren Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, “Bu müfettiş art niyetli. Giresun’da değil de başka bir ilde bunu yapabilir miydi? Biz hiçbir İl Özel İdare çalışanını mağdur etmeyiz. O parayı da kuruşu kuruşuna öderiz. Hiçbir Giresunlu sahipsiz değil” dedi.

 

BAŞYAZARIMIZ CANDEMİR SARI’NIN KONU İLE İLGİLİ YAZISI

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%