$ DOLAR → Alış: 5,93 / Satış: 5,96
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

GİRESUN VAKFI’NIN İFTARINDA BULUŞTULAR

Giresun Vakfı’nın düzenlediği iftar programında Giresun’un siyaset, iş dünyası, spor, bürokrasi ve sosyal hayatının önde gelen isimleri bir araya geldi.

GİRESUN VAKFI’NIN İFTARINDA BULUŞTULAR
  • 19.05.2019
  • 475 kez okundu
Reklam

Giresun Vakfı Başkanı Ahmet Dokumacı, Başkan Yardımcıları Cengiz Safi, Metin Koç, Halk Bank Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Süleymanoğlu ve Giresun Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri, Tirebolu Mavi Yeşil Restaurant’ta cumartesi akşamı geniş katılımlı bir iftar yemeği düzenlediler. Çok sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte konuşan Giresun Vakfı Başkanı Ahmet Dokumacı, birlik ve beraberlik mesajları vererek, amaçlarının büyük Giresun anlayışıyla Giresunluların her platformda daha fazla söz sahibi olması olduğunu söyledi. Dokumacı düzenledikleri iftar yemeğine katılımın yüksek olmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, konuklarına teşekkür etti. Vakıf olarak yaklaşık 500 öğrenciye burs sağladıklarını belirten Dokumacı, “Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte Giresun’ a ve Giresunluya hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu yemekteki konuşmasında, verdikleri burslar ve yaptıkları çalışmalar için vakıf yönetimini tebrik ederek şunları söyledi: “Giresun’ a, Giresunluya hizmet getiren her kim olursa olsun başımızın üstünde yeri var. Biz de ilçeleri ve beldeleriyle beraber daha yaşanabilir bir şehir tesis etmek için gayretle çalışıyoruz. İşadamlarımı zı da ilimize yatırım yapmaya davet ediyoruz. Girişimci hemşerilerimize belediye olarak yapılabilecek her türlü desteği vereceğimizin de bilinmesini istiyorum.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ